بهترین مشاور تحصیلی اصفهان: معرفی 8 مرکز مشاوره تحصیلی در اصفهان (آدرس+تلفن)

بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

درصورتی‌که شما یا فرزندتان با مشکلاتی از قبیل انتخاب رشته، مهارت‌های تحصیلی خوب و مطلوب، افزایش انگیزه و اعتمادبه‌نفس و تقویت مهارت‌های تمرکز درگیر هستید، می‌توانید در این صفحه در بهترین ها در اصفهان از میان بهترین مشاورین تحصیلی اصفهان، فرد مناسب خود را با توجه به شرایط خود انتخاب کرده و با مراجعه به یک مشاور تحصیلی خوب، مشکل خود یا فرزندتان را برطرف کنید.

لیست بهترین مشاور تحصیلی اصفهان

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان آشنا کنیم. از مهم‌ترین وظایف مشاور تحصیلی می‌توان به برنامه‌ریزی تحصیلی و آموزش مهارت‌های مورد نیاز دانش‌آموزان اشاره نمود. برای مثال هیچ‌چیز به‌اندازه کنکور برای دانش‌آموزان دبیرستانی مهم نیست و مشاورین خوب در بهترین آموزشگاه کنکور اصفهان می‌توانند کمک‌های فکری بسزایی به آنها کنند. برای آشنایی با بهترین مشاورین تحصیلی تا انتهای این صفحه ما را همراهی کنید.

1. دکتر سید محمدعلی ظفر

آدرس: اصفهان، خیابان بزرگمهر، خیابان شریف واقفی، بعد از چهار راه ابوالحسنی، جنب داروخانه بهشتی، ساختمان آرین، طبقه اول، کلینیک مشاوره سلاله
تلفن: 0313237319009130050300
صفحه اینستاگرام: alizafar_ir


دکتر سید محمدعلی ظفر با بیش از 14 سال سابقه فعالیت در زمینه روانشناسی، مشاوره تحصیلی و کنکور سراسری، ارشد، دکترا و استخدامی به‌عنوان بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان شناخته شده است. وی همچنین مشاور آموزش و پروش، مشاور مدارس شاهد اصفهان و مدیر و موسس آکادمی گروه علمی دکتر ظفر نیز می‌باشد. کتاب پله پله تا کنکور و بسته جامع آموزشی لحظه لحظه تا کنکور جز تالیفات دکتر سید محمد علی ظفر است. علاوه بر این، ایشان به مدت 3 سال مشاور موسسه گاج بوده‌اند و هم‌اینک عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و انتشارات مهر و ماه تهران می‌باشد. دکتر سید محمدعلی ظفر استادی خبره و مشاوری فوق‌العاده دلسوز در زمینه تحصیلی و برنامه‌ریزی هدفمند در کلیه پایه‌ها و مقاطع بوده و همیشه سعی داشته است راه درست را در کلیه زمینه‌ها پیش‌روی دانش‌آموزان قرار دهد. برنامه‌ریزی تحصیلی ایشان نیز از تنوع بسیار زیادی برخوردار می‌باشد. برای موفقیت تحصیلی باید از بهترین آموزشگاه‌ها از جمله بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در اصفهان کمک گرفت.

مشاوره تحصیلی اصفهان

خدمات دیگر دکتر سید محمدعلی ظفر:

 • اعمال شرایط جدید پذیرش دانشگاه‌ها
 • آشنایی با رشته‌ها و دانشگاه‌ها
 • استعدادسنجی شغلی و تحصیلی
 • تکمیل نهایی فرم انتخاب رشته
 • آموزش مشاور تحصیلی

2. گروه مشاور اپسیلون

آدرس: اصفهان، چهارراه هشت بهشت، بزرگمهر به سمت احمدآباد، اولین کوچه سمت راست کوچه زرین، ۵۰ متر داخل کوچه سمت چپ بن‌بست آتوسا، انتهای بن‌بست پلاک ۱۵، مجتمع آموزشی اپسیلون
تلفن تماس: 0313630866909135425256
صفحه اینستاگرام: epsilongroup.ir

گروه مشاوره اپسیلون در حوزه‌های مشاوره و برنامه‌ریزی تحصیلی، برگزاری کلاس‌های تقویتی و آموزشی با کادری مجرب و کارآزموده بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در اصفهان است. در این مؤسسه بهترین خدمات مشاوره ارائه می‌شود و هر شب برنامه‌ریزی لازم پیش ‌روی دانش‌آموز به‌صورت ریزبه‌ریز و جز به‌جز قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با اپسیلون روی مدار برنامه باشید و در جهت درست فرزند خود را به‌سوی موفقیت در تحصیل بکشانید. همچنین اگر فرصت مطالعاتی کمی برای شما یا فرزندتان بین بازه زمانی مدرسه و خانه وجود دارد می‌توانید از پانسیون اپسیلون استفاده کرده و زمان‌های طلایی برای خود و یا او فراهم کنید. مهم‌ترین خدمات و فعالیت‌های این مجموعه شامل کلاس‌های تدریس گروهی و نیمه‌خصوصی، کلاس‌های تدریس آنلاین، مشاوره تحصیلی و برنامه‌ریزی درسی می‌باشد که برای تمام دانش‌آموزان در همه مقاطع تحصیلی است. گروه مشاوره اپسیلون با همکاری دبیران و مشاورین مجرب و متعهد، همواره تلاش می‌کند تا بتواند خدمات درجه یک و به روزی را ارائه دهد.

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در اصفهان

خدمات دیگر گروه مشاوره اپسیلون:

 • آزمون
 • کمپ مطالعاتی
 • انتخاب رشته
 • کلاس‌های آمادگی امتحان نهایی

پیش از معرفی مشاور تحصیلی بعدی به شما پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ی دیگر ما با موضوع بهترین کلینیک روانشناسی اصفهان را نیز مطالعه فرمایید.

3. دکتر علی مظاهری و مهندس مهدی رصاف

آدرس: اصفهان، خیابان توحید، کوچه شهید سهراب علی اکبری
تللفن تماس: 09013282719
صفحه اینستاگرام دکتر علی مظاهری: alimazaheri_moshaver
صفحه اینستاگرام مهدی رصاف: mehdirasaf

مهندس علی مظاهری مشاور و برنامه‌ریز تحصیلی با همکاری مهندس مهدی رصاف مشاور انگیزشی و لایف کوچ خدمات مشاوره تحصیلی و کنکور در اصفهان را با یکدیگر ارائه می‌دهند. در جلسات این دو مشاور برنامه‌ریزی انفرادی، مشاوره انگیزشی و تربیتی، مدیریت آزمون، تحلیل تخصصی آزمون‌های آزمایشی، رفع اشکال آنلاین و حضوری، جلسات گروهی آموزشی، آزمون‌های کنترلی هفتگی و دریافت گزارش روزانه انجام می‌شود. همچنین با برگزاری آزمون‌های تشریحی در دروس عمومی و اختصاصی ویژه امتحانات نهایی کمک بسیار زیادی به دانش‌آموزان می‌کنند. در کلاس‌های دروس اختصاصی علاوه بر تدریس، جمع‌بندی و نکات تستی نیز بیان می‌شود. علاوه بر این از پانسیون مطالعاتی بسیار خوبی برخوردار هستند که به‌صورت تمام‌وقت در آن نظارت و حضوروغیاب انجام می‌شود. می‌توان گفت این دو مشاور بسیار به دانش‌آموزان در هدفمندی تحصیلی کمک می‌کنند. از نظر برخی از مردم این دو استاد بهترین مشاور کنکور در اصفهان هستند.

مشاوره تحصیلی و کنکور در اصفهان

بهترین مرکز مشاوره درسی

خدمات دیگر دکتر علی مظاهری و مهندس مهدی رصاف:

 • برگزاری آزمون‌های شبیه‌ساز شده عمومی، نهایی و کنکور
 • مشاوره فوق تخصصی

اگر به دنبال بهترین دبیران تدریس خصوصی در اصفهان می‌باشید حتما مقاله‌ی مورد نظر را بررسی بفرمایید.

4. دکتر حسین صادقی

آدرس: اصفهان، میدان احمدآباد، خیابان بزرگمهر، بعد از ایستگاه قصر گل، مابین 60-58، ساختمان بزرگمهر، مرکز مشاوره پردیس
تلفن تماس: 09304832030
صفحه اینستاگرام: dr.hsadeghi

دکتر حسین صادقی استاد دانشگاه، مشاور طراحی زندگی، متخصص نوجوان به بهترین مشاوره تحصیلی اصفهان نیز می‌پردازد. در مرکز خدمات متنوعی از جمله ارتقا معدل درصورتی‌که افت تحصیلی داشته‌اید، با کمک مشاوره دکتر حسین صادقی این افت تحصیلی جبران می‌شود. این مشاور باتجربه تکنیک‌های خاص مطالعه برای گرفتن بهترین نتیجه در کنکور را نیز آموزش می‌دهد. علاوه بر مشاوره تحصیلی و کنکور، مشاوره شغلی هم باتوجه‌به تست‌های تخصصی و حرفه‌ای شخصیتی انجام می‌شود. از دیگر مواردی که دکتر حسین صادقی به آن توجه و رسیدگی می‌کند راهکارهای مدیریت آسیب‌های تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی می‌باشد. همچنین برنامه‌ریزی تحصیلی باتوجه‌به ویژگی‌های شخصیت تحصیلی و مدیریت اضطراب و اعتمادبه‌نفس را نیز ارائه می‌دهد. از دیگر فعالیت‌های دکتر حسین صادقی به انتخاب رشته کنکور می‌توان اشاره کرد. طبق گفته ایشان موفقیت یک فرایند است و از زمانی که تصمیم می‌گیرید و شروع می‌کنید آغاز می‌شود.

دکتر حسین صادقی مشاوره تحصیلی اصفهان

خدمات دیگر دکتر حسین صادقی:

 • تربیت مشاور کنکور
 • تربیت مشاور تحصیلی
 • تربیت روان‌شناس و مشاور متخصص نوجوان

5. دکتر امیرصالح امین جعفری

آدرس: اصفهان، خیابان سجاد، حد فاصل چهارراه آپادانا و چهارراه سپهسالار، ساختمان تندیس، طبقه 2، واحد 22
تلفن تماس: 03136410563
صفحه اینستاگرام: dr.amirsaleh.aminjafari

دکتر امیر صالح امین جعفری مدرس دانشگاه اصفهان خدمات مشاوره تحصیلی و کنکور در اصفهان را نیز ارائه می‌دهد. حوزه تخصصی این مشاور باسابقه مشاوره تحصیلی و شغلی، طراحی مسیر شغلی نوجوانان و صاحب کرسی نظریه‌پردازی ترویجی نظریه در مسیرهای شغلی ایران می‌باشد. دکتر امیر صالح امین جعفری با بررسی روند کنکورهای سال‌های قبل کمک می‌کند تا دانش‌آموزان از سؤالات هر درس بهتر آگاه شوند و نتیجه خیلی بهتری کسب کنند. همچنین این مشاور در مشاوره‌های تحصیلی خود تنها به مقوله درس نمی‌پردازد و سعی می‌کند تمام ابعاد و زوایای زندگی شما که درس‌خواندنتان را تحت شعاع قرار می‌دهند، بررسی کند و در نتیجه شما را به لحاظ ذهنی و روانی برای درس‌خواندن آماده کند. علاوه بر این او به شما کمک می‌کند تا زمانتان را بهینه‌تر مدیریت کنید. در واقع برنامه‌ریزی درس‌خواندن یک عمل ضروری و لازم است تا درس‌خواندن شما مؤثر واقع شود؛ لذا دکتر امیر صالح امین جعفری با مدیریت زمان و برنامه‌ریزی صحیح، به فعالیت درسی شما نظم می‌بخشد.

دکتر امیرصالح امین جعفری بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

خدمات دیگر دکتر امیر صالح امین جعفری:

 • تربیت مشاور شغلی
 • انتخاب رشته دانشگاهی

6. مرکز مشاوره بصیرت نوین

آدرس: اصفهان، میدان آزادی، نبش خیابان هزار جریب، ساختمان سپهر، طبقه 4، واحد 20
تلفن تماس: 0313669885209904294359
صفحه اینستاگرام: basirate_novin

مرکز مشاوره بصیرت نوین به‌عنوان بهترین مرکز مشاوره درسی توانسته است با همکاری مشاورین درجه یک و ممتاز، در امر مشاوره و برنامه‌ریزی تحصیلی، با بهترین و دقیق‌ترین برنامه‌ریزی‌ها باعث پیشرفت و رشد علمی دانش‌آموزان شود. این مرکز مشاوره برای مقاطع تحصیلی مختلف خدمات نوین آموزشی ارائه می‌دهد. آموزش‌هایی که در این مؤسسه ارائه می‌شود، همگی به‌روز و علمی است. در این مؤسسه مشاوره تحصیلی و شغلی، مشاوره برای انتخاب رشته تحصیلی و دانشگاهی نیز انجام می‌پذیرد. همچنین در مرکز مشاوره بصیرت نوین همایش موفقیت تحصیلی و شغلی و همایش انتخاب رشته نیز برگزار می‌شود. یکی از مزایای این مرکز پانسیون مطالعاتی آرام و ساکت است و هر دانش‌آموز می‌تواند میز اختصاصی و استاندارد خود را داشته باشد و از حضور تیم مستمر مشاوره این مرکز بهره‌مند شود. علاوه بر مشاوره کنکور، مشاوره در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نیز ارائه می‌شود.

مرکز مشاوره بصیرت نوین

خدمات دیگر مرکز مشاوره بصیرت نوین:

 • کارگاه‌ها و همایش‌ها
 • تست‌های روان‌شناسی
 • مشاوره کودک و نوجوان
 • مشاوره خانواده و ازدواج

 

قبل از معرفی مشاور بعدی از شما دعوت می‌شود مقاله‌ی دیگر ما با موضوع بهترین آموزشگاه موسیقی کودکان در اصفهان را نیز بررسی فرمایید.

7. علیرضا فصیحی

آدرس: اصفهان
تلفن تماس: 09120381470
صفحه اینستاگرام: dr_alirezafasihi

دکتر علیرضا فصیحی دانشجوی دندانپزشکی مشاوره تحصیلی اصفهان را نیز به عهده دارد و به‌صورت منظم به تدریس خصوص ریاضی اصفهان می‌پردازد. این پزشک مشاور از روش مطالعاتی تمامی دروس آگاه است و در جهت افزایش تمرکز اطلاعات مفیدی دارد. از نظر ایشان دانش‌آموز شاگرداول ساعت مطالعه، روش مطالعه، و سرعت مطالعه و نمونه سؤال دارد و از آنها به‌خوبی استفاده می‌کنند. در راه‌های ارتباطی با دانش‌آموزان خود بسیاری از دروس را به‌صورت رایگان به همراه ویس‌های انگیزشی در اختیار آنها قرار می‌دهد تا به موفقیت برسند. دکتر علیرضا فصیحی به دانش‌آموزان کنکوری خود اطلاع می‌دهد که دقیقاً چه درس‌هایی را باید بخوانند، چه آزمون‌هایی بدهند و چگونه برنامه‌ریزی کنند. همچنین روش‌های کاربردی بالابردن سطح یادگیری، روش مطالعه و تست‌زنی، افزایش سرعت تست‌زنی، روش خلاصه‌نویسی دروس اختصاصی، معرفی کتاب‌های خوب تست، جزوه‌های دست‌نویس خود، تغذیه مناسب، آزمون‌های آزمایشی، شیوه درست استراحت بین دروس و عدم فراموشی آنها را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد.

علیرضا فصیحی

خدمات دیگر دکتر علیرضا فصیحی:

 • بررسی آزمون‌ها و تحلیل نکات
 • روش‌های مرور سریع و شبانه
 • آموزش روش‌های جلوگیری از وقت تلفی

8. زیبا کریمی

آدرس: اصفهان، شمس آبادی، جنب کوچه 14 (فرهمند)، ساختمان نور، طبقه 4، واحد 401، مرکز مشاوره راه سلامت
تلفن تماس: 09137123823
صفحه اینستاگرام: zibaakarimii

زیبا کریمی دانشجوی دکتری روان‌شناسی صنعتی سازمانی دانشگاه اصفهان در بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در اصفهان مشغول به فعالیت است. این مشاور حاذق به مشاوره تحصیلی و کنکور و بررسی سبک مطالعه و ارائه راهکارهای بهتر برای بهره‌وری بیشتر فرد در درس‌خواندن کمک می‌کند. همچنین به درمان و استرس دانش‌آموزان می‌پردازد. از جمله خدماتی که زیبا کریمی برای دانش‌آموزان ارائه می‌دهد می‌توان به انتخاب رشته تحصیلی مقاطع کنکور و دانشگاه، هدایت تحصیلی برای پایه نهم و مشاوره و پشتیبانی تحصیلی اشاره کرد. وی به دانش‌آموزان چگونگی بهبود تمرکز، افزایش قدرت تمرکز و حافظه، روش‌های افزایش سرعت مطالعه، مدیریت آزمون و مدیریت استرس را آموزش می‌دهد تا آنها بتوانند بهینه‌تر مطالعه کنند.

زیبا کریمی

خدمات دیگر زیبا کریمی:

 • استعدادیابی
 • درمان اختلالات رفتاری، هیجانی و عادتی مانند پرخاشگری و لجبازی
 • مهارت‌های زندگی و کوچینگ نوجوان
 • ارائه تکنیک‌های ذهن‌آگاهی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا