بهترین آموزشگاه زبان اصفهان: 12 موسسه برتر 1403

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان

اگر شما هم در جستجوی بهترین آموزشگاه زبان اصفهان سردرگم هستید به شما حق می‌دهیم. شاید برای شما یادگیری زبان انگلیسی به صورت سریع و آسان مورد توجه باشد که در این صورت با در نظر فاکتورهایی همچون تعیین هدف، کیفیت مدرس، برنامه درسی، محتوا و منابع آموزشی، ظرفیت کلاس و امکانات و تکنولوژی ما در بهترین‌ها در اصفهان آموزشگاه برتر زبان در اصفهان را به شما معرفی خواهیم کرد.

لیست بهترین آموزشگاه زبان اصفهان

در ادامه با لیست آموزشگاه های زبان اصفهان آشنا خواهید شد. سعی بر این شده که باکیفیت‌ترین موسسات معرفی شوند. در صورت داشتن تجربه در هرکدام از این مراکز تجربه خود را با ما و دیگر خوانندگان به اشتراک بگذارید. در مقاله‌ای دیگر بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در اصفهان معرفی شده‌اند که مطالعه‌ی آن را به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم.

1. آموزشگاه زبان پارت اصفهان

آدرس:
ساختمان 1: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، کوچه 15
تلفن تماس: 0313627630203136274923
صفحه اینستاگرام: part.english

ساختمان 2: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، کوچه 16
تلفن تماس: 0313627031803136270339
صفحه اینستاگرام: part.english

آموزشگاه پارت اصفهان به عنوان اولین و تخصصی‌ترین مرکز اموزش زبان انگلیسی یکی از بهترین آموزشگاه‌ های زبان انگلیسی در اصفهان شناخته شده است. این آموزشگاه با بهره مندی از اساتید و کادر علمی بسیار مجرب و با سابقه تدریس بالا به صورت تخصصی در زمینه آیلتس مشغول به فعالیت است. کادر آموزشی آموزشگاه پارت و پرسنل این مرکز بر اساس آخرین استانداردهای آموزش، بهترین محیط را برای یادگیری شما عزیزان ایجاد کرده‌اند. شما می‌توانید بروزترین و تخصصی‌ترین متدهای آموزش آیلتس را در مرکز آیلتس پارت و در دوره های حضوری که در قالب نیمه خصوصی و خصوصی تعریف شده است تجربه کنید.

مراحل آموزشی زبان انگلیسی در موسسه پارت اصفهان از سطح مقدماتی شروع می شود و به دوره آمادگی آیلتس ختم می شود که در مدت زمان یکسال می توانید به صورت فشرده این مراحل را به اتمام برسانید. مبنای کلاس‌ها و کتب آمادگی این مجموعه برای آزمون آیلتس می‌باشد؛ به همین علت این مرکز بهترین آموزشگاه آیلتس در اصفهان نیز می‌باشد. بنابراین زبان آموزان در آموزشگاه پارت علاوه بر اینکه دانش زبانی خود را در مدت زمان یکسال به سطح پیشرفته می‌رسانند می‌توانند خود را برای آزمون آیلتس نیز آماده کنند. البته بعد از پایان دوره‌ی یکساله در صورت لزوم زبان آموزان می‌توانند در کلاس‌های آیلتس شرکت کنند و بصورت کامل و جامع خود را برای آزمون آیلتس آماده کنند. علاوه بر کلاس‌های حضوری، دوره‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی، برای افرادی که به هر دلیل قادر به حضور در مرکز نیستند، در آموزشگاه پارت برقرار می‌باشد.

بهترین آموزشگاه زبان اصفهان

خدمات دیگر:

 • تعیین سطح رایگان
 • نشان دادن کارنامه‌های آیلتس
 • شروع کلاسها به صورت ماهیانه

قبل از معرفی آموزشگاه زبان بعدی از شما دعوت می‌شود تا مقاله‌ی دیگر ما با موضوع بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در اصفهان را نیز مطالعه فرمایید.

2. آموزشگاه زبان انگلیسی جهاد دانشگاهی اصفهان

شعبه های زبان جهاد دانشگاهی اصفهان به قرار زیر 4 شعبه فعال می‌باشد:

1. شعبه جابر انصاری

آدرس: اصفهان، خیابان جابر انصاری، بین میرزا غفوری و ابونعیم، مرکز جهاد دانشگاهی جابر
تلفن تماس: 03134439090
صفحه اینستاگرام: jaber.jdi

آموزشگاه برتر زبان در اصفهان
2. شعبه هشت بهشت

آدرس: اصفهان، بزرگمهر، خیابان هشت بهشت غربی، نرسیده به خیابان گلزار، نبش کوچه بهنام، جهاد دانشگاهی هشت بهشت
تلفن تماس: 03132646009
صفحه اینستاگرام: hb.jdisf

بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در اصفهان
3. شعبه خواجو

آدرس: اصفهان، خیابان کمال اسماعیل، بین مجمر و پل خواجو
تلفن تماس: 03132125151
صفحه اینستاگرام: jdisf2

جهاد دانشگاهی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان
4. شعبه مرداویج

آدرس: اصفهان، خیابان مرداویج، نبش چهارراه فرایبورگ، مرکز جهاد دانشگاهی مرداویج
تلفن تماس: 03136700200
صفحه اینستاگرام: mardavij.jdi

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان جهاد دانشگاهی
یکی دیگر از بهترین آموزشگاه ‌های زبان انگلیسی در اصفهان موسسه جهاد دانشگاهی واحد اصفهان است که در چهار شعبه در سطح شهر قرار دارد. دوره‌های زبان انگلیسی جهاد دانشگاهی در دو سطح عمومی و تخصصی و به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شوند. در طی این دوره‌ها، با فراگیری مهارت های خاصی، شما قادر خواهید بود به طور موثری از زبان انگلیسی استفاده کنید و نیازی به شرکت در کلاس‌های دیگر نداشته باشید. آموزش دوره های عمومی به صورت ترمی و کتب American English File و Touchstone که بر اساس استانداردهای بین الملی می‌باشد برنامه ریزی شده است. دوره‌های تخصصی نیز برای آمادگی آزمون‌های بین المللی و داخلی برگزار می‌شوند. همچنین برای تقویت مهارت‌های مختلف گفتاری، شنیداری، نوشتاری و درک مفهوم در یادگیری زبان، بخش مهمی از دوره های زبان انگلیسی جهاد دانشگاهی به کارگاه ‌ها اختصاص پیدا کرده است. بر این اساس به عنوان مثال یک کارگاه گرامر تک جلسه‌ای برای افرادی که در زمینه گرامر زبان انگلیسی مشکل دارند، برگزار می‌شود. آموزشگاه های جهاد دانشگاهی بهترین کلاس زبان انگلیسی در اصفهان را برگزار می‌کنند.

خدمات دیگر:

 • برگزاری دوره بحث آزاد انگلیسی
 • برگزاری دوره آمادگی EPT
 • برگزاری دوره TTC
 • برگزاری دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی کودکان
 • برگزاری دوره آمادگی آزمون زبان MSRT، MHLE و TOLIMO
 • برگزاری دوره جامع آمادگی آزمون آیلتس
 • برگزاری دوره زبان Eight
 • برگزاری دوره آموزش زبان American English File – EFT
 • ارائه گواهینامه معتبر و قابل ترجمه
 • شهریه مناسب
 • برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان
 • استفاده از اساتید مجرب

قبل از معرفی آموزشگاه زبان دیگر از شما دعوت می‌شود مقاله‌ی دیگر ما با موضوع بهترین آموزشگاه کنکور در اصفهان را نیز مطالعه فرمایید.

3. آموزشگاه زبان امیرکبیر اصفهان

آدرس: اصفهان، چهارباغ بالا، ابتدای کوچه ۳۵ (مسجد الرضا)، پلاک ۸۰
تلفن تماس: 0313663502009022287162
صفحه اینستاگرام: amirkabir.in


یکی دیگر از بهترین آموزشگاه‌ های زبان در اصفهان آموزشگاه زبان امیرکبیر است. این آموزشگاه از اساتید با تجربه و بسیار کار آزموده‌ای برخوردار می‌باشد. روش‌ها و متد هایی که در این آموزشگاه استفاده می‌شود برای تمامی سنین و قشرها کارآمد است . تعداد کم زبان آموزان در هر کلاس باعث ایجاد ارتباط بهتر و بیشتر بین زبان آموزان امیرکبیر و اساتید و در نتیجه افزایش راندمان کلاس ها خواهد شد. همچنین این آموزشگاه در مرکز شهر قرار دارد و شما به راحتی به این آموزشگاه می‌توانید تردد داشته باشید. آموزشگاه امیرکبیر به ‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین مراکز آموزشی در اصفهان، برگزاری دوره‌های آموزش زبان اصفهان را نیز در دستور کار خود قرار دارد. علاوه بر این، امیرکبیر سال‌ها است که در حوزه‌ی آموزش زبان انگلیسی سوابق درخشانی را کسب کرده است و تمامی آن سوابق باعث شده است تا دوره‌های آموزش زبان اصفهان این مرکز، یکی از بهترین دوره‌هایی باشد که در اصفهان برگزار می‌شود. بنابراین اگر قصد دارید تا مدرک زبان خود را در کوتاهترین زمان ممکن دریافت کنید، شرکت در این دوره‌ها را از دست ندهید.

امیرکبیر بهترین آموزشگاه زبان اصفهان

خدمات دیگر:

 • برگزاری دوره‌های آزمون تافل
 • برگزاری دوره‌های آزمون آیلتس
 • برگزاری دوره‌های آزمون گوته
 • برگزاری دوره‌های آزمون دولینگو
 • برگزاری دوره‌های تربیت مدرس TTC
 • برگزاری کلاس‌های زبان فرانسه، آلمانی، عربی و ترکی

اگر زبان انگلیسی را تا حدودی یاد بگیرید در یادگیری زبان آلمانی از مزیت بالایی برخوردار هستید چرا که هر دو زبان شباهت‌هایی در لغت با یکدیگر دارند. حال اگر به دنبال بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در اصفهان هستید سایت بهترین‌ها در اصفهان را دنبال کنید و همیشه در جستجوی بهترین‌ها با کمک آن باشید.

4. آموزشگاه زبان گویش اصفهان

آدرس: جهت پذیرش با یکی از شماره‌‌های شعب زیر تماس بگیرید.
تلفن تماس: 0313267164903136637371
صفحه اینستاگرام: gooyesh_ir

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان گویشآموزشگاه زبان گویش یکی دیگر از بهترین آموزشگاه‌ های زبان انگلیسی در اصفهان است. این آموزشگاه جهت فراگیری شما زبان آموزان انگلیسی تسهیلات ویژه‌ای را فراهم کرده است. به جرأت می‌توان گفت که گویش در میان مؤسسات آموزش زبان انگلیسی موجود در اصفهان رتبه نخست را دارد. استقبال تعداد زیادی از دانشجویان، دیدگاه های مثبت والدین، وجود مدرسین با کفایت و با تجربه، پرسنل خوش برخورد، مدیران با سابقه، تسهیلات کمک آموزشی به روز و بالاخره موقعیت مکانی مناسب شعب مختلف این مؤسسه نکات مثبتی هستند که هر زبان آموز را ترغیب می‌نماید تا مؤسسه گویش را به عنوان مؤسسه‌ای برتر در اصفهان برگزیند.

یکی دیگر از نکات برجسته و مثبت سیستم آموزشی گویش برگزاری دوره های فقط مکالمه است که به زبان آموزان این فرصت را می‌دهد تا توانایی‌های زبانی خویش را در فضا و موقعیت‌های واقعی به کار گیرند. همچنین، نظارتی که در آموزشگاه زبان گویش بر روی عملکرد و وضعیت فراگیران وجود دارد و بازخورد و آگاهی که موسسه از وضعیت زبان ‌آموزان و فرزندان شما ارائه می‌دهد را کمتر در موسسات آموزش زبان دیگر می‌توان دید. گویش نیز در چندین شعبه در سطح شهر جهت راحتی زبان آموزان مستقر می‌باشد.

گویش بهترین آموزشگاه زبان اصفهان

خدمات دیگر:

 • برگزاری دوره‌های بحث و گفتگو، نگارش و جهانگردی
 • برگزاری دوره‌های نونهالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان
 • برگزاری دوره‌های فقط مکالمه
 • برگزاری دوره های TOEFL, IELTS, GTP, ITC
 • برگزاری کلاس های VIP برای فراگیران VIP

قبل از معرفی آموزشگاه بعدی از شما دعوت می‌شود تا مقاله‌ی دیگر ما با موضوع معرفی بهترین باشگاه بدنسازی در اصفهان را نیز بررسی فرمایید.

5. آموزشگاه زبان گاما اصفهان

آدرس: اصفهان، مرداویج، شیخ صدوق جنوبی، ابتدای کوچه 3
تلفن تماس: 03191002349
صفحه اینستاگرام: gama_esfahan

اگر به دنبال یک آموزشگاه زبان خوب در اصفهان هستید آموزشگاه گاما به‌عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی اصفهان شناخته شده است. آموزش‌های ارائه شده در گاما به‌گونه‌ای طراحی شده است که زبان‌آموز می‌تواند با شرکت در هر دوره به هدف خود برسد و اگر در این مسیر دچار مشکل شود باز هم‌ راه برای جبران آن وجود خواهد داشت. همچنین آموزشگاه زبان انگليسي و آزمون‌های بین‌المللی گاما یکی از شناخته‌شده‌ترین مراکز آمادگی آزمون آیلتس است. تلاش این آموزشگاه همواره بر این بوده است تا با به‌کارگیری اساتید مجرب و ارتقای کیفیت دوره‌های آموزشی خود رضایت زبان‌آموزان را به این مجموعه جلب نماید. از جمله امتیازات آموزشگاه گاما می‌توان به مواردی همچون مدرسین و اساتید باتجربه، دوره‌های کوتاه‌مدت، سیستم آموزشی انحصاری، امکانات مطلوب و گستردگی شعبات آن اشاره نمود.

آموزشگاه زبان گاما اصفهان

خدمات دیگر:

 • آموزش زبان آلمانی، فرانسه، روسی، چینی
 • آموزش آیلتس

6. آکادمی دانش پژوهان اصفهان

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، چهارراه شریعتی، کوچه 29 سرور(اداره ثبت)
تلفن تماس: 0313665005703136650056
صفحه اینستاگرام: ‎ academyzaban

آکادمی زبان‌های خارجی دانش پژوهان یکی از مراکز معتبر و پیشرو در امر آموزش زبان‌های خارجی در کل کشور است که بهترین کلاس زبان اصفهان در آن برگزار می‌شود. این آموزشگاه با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه آموزش زبان‌های خارجی یکی از باسابقه‌ترین موسسات زبان در اصفهان است. برنامه‌های درسی دانش پژوهان که به طور مرتب به‌روزرسانی می‌شوند و با استانداردهای جهانی همخوانی دارند، می‌توانند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کنند. این آموزشگاه به لطف سال‌ها قدمتی که در زمینه آموزش انگلیسی دارد موفق شده که زبان‌آموزان زیادی را برای شرکت در امتحانات بین‌المللی یا زندگی در یک کشور متفاوت آماده کند. دانش پژوهان از بهترین اساتید خبره در زمینه آموزش زبان کمک گرفته و بهترین منابع آموزشی را آماده کرده، تا فرصت متمایزی جهت یادگیری زبان انگلیسی برای متقاضیان فراهم کند.

آکادمی دانش پژوهان اصفهان

خدمات دیگر:

 • کلاس‌های خصوصی
 • ترجمه
 • دوره‌های زبان انگلیسی تجاری و تخصصی

قبل از معرفی آموزشگاه بعدی از شما دعوت می‌شود مقاله‌ی دیگر ما با موضوع بهترین آموزشگاه موسیقی اصفهان را نیز بررسی فرمایید.

7. موسسه زبان سخن سرایان اصفهان

آدرس: اصفهان،خیابان توحید میانی، نزدیک چهارراه پلیس، نبش کوچه 14
تلفن تماس: 0313628544803136251197
صفحه اینستاگرام: sokhan_sarayan

آموزشگاه سخن سرایان با 20 بیست سال سابقه در زمینه آموزش زبان‌های خارجی بهترین کلاس زبان در اصفهان را برگزار می‌کند. این آموزشگاه با دارا بودن کادر بسیار قوی و مجرب از جمله با سابقه‌ترین و معتبرترین مراکز آموزشی زبان محسوب می‌گردد و دارای امکانات و سیستم آموزشی و متد به‌روز در آموزش مکالمه زبان انگلیسی به صورت حضوری و آنلاین است. کلید موفقیت این آموزشگاه را می‌توان در جذب اساتید مجرب، برنامه‌ریزی مدون و طراحی دوره‌های آموزشی متنوع ، فراهم کردن امکانات آموزشی مناسب و ارزیابی مستمر از پیشرفت تحصیلی زبان‌آموزان دانست. از جمله امتیازات دیگر این آموزشگاه این است که زبان‌آموزان پس از گذراندن دوره‌های زبان انگلیسی تا سطح پیشرفته می‌توانند در آزمون جامع زیر نظر اداره کل ارشاد اسلامی شرکت کنند و با قبول شدن در این آزمون ، مدرک زبان انگلیسی با گرایش جهانگردی از ادره کل ارشاد اصفهان را دریافت نمایند.

موسسه زبان سخن سرایان اصفهان

خدمات دیگر:

 • آموزش زبان‌های ایتالیایی، فرانسه، اسپانیایی و ترکی استانبولی
 • مدرسه ایتالیایی

8. آموزشگاه زبان سفیر اصفهان

آدرس:
واحد دختران: اصفهان، خیابان توحیدمیانی، روبروی بانک پارسیان، نبش کوچه گلستان 17
واحد پسران: اصفهان، خیابان شیخ مفید، کوچه 5، سعدی جنوبی، پلاک 8
تلفن تماس: 0313661038403136276625
صفحه اینستاگرام: safir.isfahan

موسسه زبان سفیر گفتمان متشکل از دو واحد آموزشی برای پسران و دختران بهترین آموزشگاه زبان اصفهان است. در این واحدها انواع الگوهای کلاسی ترمی و فشرده برای همه رده‌های سنی نوجوانان، بزرگسالان و کودکان برگزار می‌شود. آموزشگاه زبان سفیر دارای جدیدترین متد آموزشی و تکنولوژی‌های تخصصی است که به آموزش حرفه‌ای انواع زبان‌های خارجی مخصوصاً زبان انگلیسی می‌پردازد. اگر برای رشد و پیشرفت خود در زبان انگلیسی برنامه مشخصی ندارید می‌توانید از مشاورین حرفه‌ای این موسسه زبان اصفهان کمک بگیرید. چنانچه قصد یادگیری مکالمه و یا شرکت در دوره‌های حضوری مختص به آمادگی آزمون‌هایی همچون آیلتس و تافل را دارید به‌جرئت می‌توان گفت زبان سفیر در حوزه زبان انگلیسی با امکانات و کتب آکادمی آموزش زبان انگلیسی یک آموزشگاه بسیار مناسب است. آموزشگاه سفیر از تکنولوژی‌ها و روش‌های جدید برای آموزش انگلیسی استفاده می‌کند و شما می‌توانید آن را برای شرکت در کلاس‌های زبان انگلیسی مدنظر داشته باشید.

آموزشگاه زبان سفیر اصفهان

خدمات دیگر:

 • دوره عمومی کودکان
 • دوره عمومی نوجوانان
 • دوره عمومی بزرگسالان

9. آموزشگاه زبان ره جویان اصفهان

آدرس: اصفهان، چهارراه وفائی، ابتدای خیابان مسجد سید، سمت راست، جنب اولین ایستگاه اتوبوس
تلفن: 0313236821903132368220
صفحه اینستاگرام: rahjooian.english

اگر به دنبال یادگیری زبان انگلیسی در یک محیط حرفه‌ای و با کیفیت هستید، آموزشگاه زبان ره جویان بهترین موسسه زبان اصفهان است و گزینه‌ای مناسب برای شما خواهد بود. این آموزشگاه در سطوح مختلف و برای همه سنین در همه پایه‌ها کلاس‌های زبان انگلیسی خود را برگزار می‌کند. حضور اساتید متخصص و حرفه‌ای، وجود امکانات به روز و جدید و برگزاری آزمون‌های آمادگی تافل از جمله مواردی هستند که باید درباره این موسسه بدانید. از جمله ویژگی‌های این موسسه زبان می‌توان به برگزاری دوره‌های متنوع متناسب با برنامه زمانی متقاضیان، مدیریت منظم و برنامه‌ریزی دقیق کلاس‌ها و برگزاری کلاس زبان به صورت آنلاین و حضوری اشاره کرد. همچنین می‌توان به برگزاری دوره‌ها که به صورت ترمیک یا فشرده و کاملاً منعطف با برنامه متقاضی است و مناسب بودن قیمت کلاس‌ها اشاره کرد. قبل از معرفی آموزشگاه بعدی از شما دعوت می‌شود تا مقاله‌ی دیگر ما با موضوع بهترین آموزشگاه‌ رانندگی اصفهان را نیز مطالعه فرمایید.

آموزشگاه زبان ره جویان اصفهان

خدمات دیگر:

 • کامپیوتر
 • حسابداری
 • گردشگری
 • عکاسی
 • معماری

10. آموزشگاه زبان سرای اصفهان

آدرس: اصفهان، خیابان جابر انصاری، نرسیده به چهار راه رزمندگان، شماره 246
تلفن: 0313333331403134400001
صفحه اینستاگرام: isfahanzabansara.ir

آموزشگاه زبان سرای اصفهان نیز به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان شناخته می‌شود. این موسسه با بهره‌گیری از شیوه‌های آموزشی به روز و استفاده از نوین‌ترین محصولات آموزشی و پکیج‌های تخصصی مانند آموزش انحصاری کمبریج انگلستان به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا انگلیسی را تا سطح عالی یاد بگیرند. این موسسه آموزشی متدهای به روز و منابع حرفه‌ای را برای برگزاری دوره‌های ترمیک مکالمه در نظر گرفته است و ده‌ها نفر از نقاط دور دست داخلی وخارج از کشور همچون ترکیه ، آلمان و کانادا در حال فراگیری زبان در دوره‌های آنلاین این موسسه هستند. برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی از جمله آزمون آیلتس می‌توانید از دوره‌های این موسسه آموزشی کمک بگیرید. آموزشگاه زبان سرای اصفهان برای همین سنین و در دوره‌های مختلف برنامه‌های خاص خود را دارد.

آموزشگاه زبان سرای اصفهان

خدمات دیگر:

 • آزمون‌های آزمایشی ماک

11. آموزشگاه زبان برتر اصفهان

آدرس: اصفهان، خیابان هشت بهشت شرقی، نبش چهار راه سعدی
تلفن: 03132758054
صفحه اینستاگرام: ‎ bartar_english

موسسه زبان برتر در سال 1387 فعالیت خود را آغاز نمود و به عنوان بهترین موسسه زبان انگلیسی در اصفهان معرفی شده است. نظم این آموزشگاه زبانزد است و کسانی که در این موسسه ثبت‌نام کرده‌اند از کیفیت متریال آموزشی و زمان‌بندی کلاس‌های آن راضی هستند. آموزشگاه زبان برتر برای کودکان و بزرگسالان دوره‌های مختلفی را تدوین کرده است. تاکید این موسسه بر آموزش مکالمات روزمره و کاربردی با لهجه و تلفظ صحیح می‌باشد. همچنین تلاش بسیار در به روز بودن آموزش‌ها با انتخاب آخرین رفرنس‌های معتبر و ایجاد تغییرات لازم تربیت اساتید از جمله اقدامات آموزشگاه زبان برتر است. علاوه بر این جهت رفاه زبان‌آموزان کلاس‌های مختلفی به صورت آنلاین، حضوری و فشرده نیز برگزار می‌کند. استفاده از کتاب‌ها و منابع آموزشی معتبر، حضور مدرسین باتجربه و وجود تجهیزات عالی از جمله مواردی هستند که مورد توجه زبان‌آموزان این مجموعه آموزشی واقع می‌شود. از نظر برخی از مردم این آموزشگاه بهترین کلاس زبان های اصفهان را برگزار می‌کند.

آموزشگاه زبان برتر اصفهان

خدمات دیگر:

 • دوره‌های ویژه مهاجرت
 • دوره های نیمه خصوصی و نیمه فشرده

12. کانون زبان ایران اصفهان

آدرس: اصفهان، بلوار کشاورز، نرسیده به سه راه سیمین، کوچه ۹۳ (کوچه بوستان)، محل سابق اداره ثبت اسناد
تلفن: 03137752591
کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرد و بیش از 30 شعبه در سراسر ایران به راه انداخت. این آموزشگاه‌ها با عنوان بهترین کانون زبان در اصفهان و ایران معرفی می‌شوند. کانون زبان از کتابها و منابع خاص خود آموزشگاه استفاده می‌کند و محتوای صوتی در پنل زبان‌آموزان مطابق با سطح آن‌ها بارگذاری شده است. به علت استقبال بیش از حد خانواده‌ها و زبان‌آموزان از سیستم کانون زبان ایران و همچنین محدود بودن ظرفیت پذیرش، قبل از ثبت نام باید رزرو صورت گیرد. این آموزشگاه نیز برای همه سنین و در سطوح مختلف آموزش زبان را ارائه می‌دهد و زبان‌آموزان می‌توانند با توجه به شرایط خود و تعیین سطح گزینه پیش رو را انتخاب کنند.

بهترین کانون زبان در اصفهان

خدمات دیگر:

 • آموزش زبان ایتالیایی
 • آموزش زبان چینی
 • آموزش زبان روسی
 • آموزش زبان فرانسه
 • آموزش زبان عربی

سوالات متداول:

معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان اصفهان چیست؟
استفاده از اساتید حرفه‌ای، محیط مناسب آموزش، زمانبندی مناسب کلاس‌ها، استفاده از جدیدترین ابزارهای کمک آموزشی و ارائه مدرک معتبر از معیارهای انتخاب آموزشگاه خوب می‌باشد.

کدام آموزشگاه زبان در اصفهان بهتر از بقیه است؟
جواب این سوال کاملا بستگی به شرایط مختلف مانند نوع کتاب آموزشی، مسیر دسترسی به آموزشگاه و نحوه برگزاری دوره‌ها (ترمیک یا فشرده) و غیره دارد.

3 در مورد “بهترین آموزشگاه زبان اصفهان: 12 موسسه برتر 1403”

  1. مدیریت سایت

   سلام لطفا از دانش‌پذیران آموزشگاه مربوطه نظرسنجی کنید. متاسفانه ما اطلاعی در این خصوص نداریم.

 1. سلام
  دخترم رو از 4 سالگی گذاشتم دوره های مکالمه زبانسرا که خیلی علاقمند شد و واقعا تاثیر داشته روی دایره لغات و مکالمش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا