بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در اصفهان: معرفی 7 مرکز برتر

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در اصفهان

شاید شما هم از جمله افرادی باشید که تصمیم گرفته اید یادگیری زبان فرانسه را آغاز کنید. اما نمی‌دانید از کجا و چگونه. باید به شما بگویم که برای یادگیری زبان فرانسه باید از آموزشگاه شروع کنید و در کلاس‌های مربوطه شرکت کنید. چرا که باعث می‌شود با هم‎ کلاسی‌های خود همراه شوید و انگیزه و اعتماد به نفس لازم برای ادامه مسیر را پیدا کنید. به طور کلی حضور در کلاس با اینکه هزینه بیشتری نسبت به حالت خودخوان خواهد داشت اما مزایای بسیاری دارد. بنابراین در این صفحه تصمیم گرفتیم بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در اصفهان را در بهترین ها در اصفهان به شما معرفی کنیم.

لیست بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه

در این مطلب با توجه به حضور مدرسان معتبر، امکانات مناسب، فضای خوب و توجه به سابقه آموزشگاه و خوشنامی آن قصد داریم شما را با تعدادی از بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه که نسبت به دیگر آموزشگاه‌ها مزیت‌های بیشتری دارند آشنا کنیم. پس از شما دعوت می کنیم ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید. در ضمن در مقاله‌ای دیگر بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان نیز معرفی شده‌اند.

1. موسسه بین المللی آموزشی ملل اصفهان

آدرس: اصفهان، مرداویج، خیابان آزادی، روبروی پارک مرداویج، پلاک 67
تلفن تماس: 031382409135779060
صفحه اینستاگرام: melale_institution

موسسه بین المللی ملل یکی از بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در اصفهان است. این موسسه، کلاس‌هاي آموزش زبان فرانسه خود را مطابق با آخرين استانداردهاي آموزشي اروپا در سنین مختلف در دوره‌های کوکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می‌کند. ملل با استفاده از منابع آموزشي به روز و به کارگیری مدرسین با تجربه و حرفه‌ای در تدریس زبان فرانسه توانسته است سابقه آموزشی خوبی در اصفهان داشته باشد. کلاس‌هاي آموزش زبان فرانسه ملل از سطح A1 تا C2 در 6 سطح به صورت فشرده و ترمیک تشکيل مي‌شوند. همچنین، ملل با برگزاری کلاسهای آنلاین زبان فرانسه توسط معلمان خبره تغییر قابل توجهی برای دسترسی به دانش‌آموزان از سراسر جهان ایجاد کرده است. بعد از شرکت در دوره های زبان فرانسه در موسسه ملل مدارک رسمی بین المللی به شما اعطا خواهد شد.

بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در اصفهان

خدمات دیگر ملل:

 • برگزاری اردوی فرانسه
 • برگزاری دوره‌های آموزش زبان فرانسه ویژه والدین
 • برگزاری دوره‌های مکالمه آزاد
 • برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی TCF، TEF و DELF
 • برگزاری کلیه دوره‌های CNED

2. آموزشگاه سفیر اندیشه اصفهان

آدرس: اصفهان، پل شیری، خیابان مطهری، کوچه شماره 35، روبه روی کلینیک امام رضا (ع)، کوی علی آباد، آموزشگاه سفیر اندیشه
تلفن تماس: 0313234781303132347814
صفحه اینستاگرام: safire_andisheh

آموزشگاه سفیر اندیشه به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در اصفهان شناخته شده است. این آموزشگاه از روش قاعده‌مند و علمی vite et bian که بیشتر در کشورهای غیر فرانسه زبان کاربرد دارد برای آموزش زبان فرانسه استفاده می‌کند. در این روش هر چهار مهارت خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن در برگرفته شده است و شما با یادگیری کتاب‌های اصلی که شامل 6 جلد و کتاب تمرین می‌باشد قادر خواهید به این مهارت‌ها در زبان فرانسه مسلط شوید. شما با خواندن و سپری کردن یک جلد کتاب در کلاس‌های زبان فرانسه سفیر اندیشه قادر خواهید شد از عهده مکالمات روزمره زبانی برآیید. از مهمترین ویژگی‌های این روش در الویت قرار دادن مهارت صحبت کردن می‌باشد.

کلاس زبان فرانسه در اصفهان

خدمات دیگر سفیر اندیشه:

 • برگزاری آزمون‌های شبیه سازی شده
 • مشاوره مهاجرتی
 • پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های معتبر فرانسه
 • ترجمه متون و مدارک
 • انگیزه نامه، توصیه نامه و مقاله نویسی
 • برگزاری دوره‌های آنلاین

قبل از معرفی آموزشگاه زبان فرانسه دیگر از شما دعوت می‌شود مقاله دیگر ما با موضوع بهترین آموزشگاه کنکور اصفهان را نیز مطالعه فرمایید.

3. آموزشگاه گاما اصفهان

آدرس: مرداویج، میدان برج، خیابان شیخ صدوق جنوبی، ابتدای کوچه ۳، آموزشگاه گاما
تلفن تماس: 03191002349
صفحه اینستاگرام: gama_esfahan

آموزشگاه زبان فرانسه گاما یکی از بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در اصفهان می باشد. این موسسه تنها موسسه خارج از تهران است که رتبه دوم را بین کل موسسات آموزش زبان کشور به خود اختصاص داده است که مرکز اصلی آن در اصفهان می‌باشد. با شرکت در کلاسهای آموزش زبان فرانسه گاما طی 10 الی 11 ماه قادر خواهید بود به تسلط کافی برسید. آموزش این زبان در گاما شامل سه سطح A1، A2 و B1 بر اساس کتاب ادیتو (Edito ) به صورت آنلاین، گروهی و یا فشرده برگزار می‌شود. گاما با استفاده از اساتید حرفه ای و با تجربه، محیطی مناسب، جدیدترین متدهای آموزشی و همچنین زمانبندی مناسب کلاسها در این مسیر به شما کمک می کند تا در آزمون بین المللی TEF موفق شوید. دوره آموزش زبان فرانسه به عنوان دوره طلایی گاما شناخته شده است و بصورت سه جلسه سه ساعته در هفته ارائه خواهد شد.

بهترین کلاس فرانسوی اصفهان

خدمات دیگر گاما:

 • ارائه مجلات و نرم افزارهای زبانی
 • فضاهای مطالعه و اتاقهای گروهی برای تشویق به مطالعه مشترک
 • برگزاری آزمون تعیین سطح
 • ارائه خدمات مشاوره
 • ارائه تخفیف‌های ویژه، بسته‌های آموزشی و بورسیه‌های تحصیلی

قبل از معرفی آموزشگاه بعدی از شما دعوت می‌شود مقاله‌ی دیگر ما با موضوع آموزشگاه موسیقی برای کودکان در اصفهان را نیز بررسی فرمایید.

4. آموزشگاه سفیر گفتمان اصفهان

آدرس واحد دختران:
اصفهان، خیابان توحید میانی، روبروی بانک پارسیان، نبش کوچه 17 (کوچه گلستان)
تلفن تماس: 031362948090313627662703136276625

آدرس واحد پسران:
اصفهان، خیابان شیخ مفید، کوچه ۵، سعدی جنوبی
تلفن تماس: 03136610383

صفحه اینستاگرام: safir.isfahan

آموزشگاه زبان فرانسه سفیر گفتمان یکی از بهترین آموزشگاه‌های زبان فرانسه در اصفهان است. با شرکت در کلاس‌های زبان فرانسه سفیرگفتمان برای تمام شرایط مهاجرت، تفریح و یا علاقه شخصی آماده می‌شوید. آموزش زبان فرانسه در سفیرگفتمان مطابق با استاندارد آموزشی اروپا (CECR) است، بدین سبب تمامی منابع و مطالب آموزشی به ‌روز می‌باشد. شیوه‌های آموزشی سفیر گفتمان بسیار جدید و مطابق استانداردهای آموزشی جهان است. کلاس‌های آموزش زبان فرانسه سفیر در ۶ سطح از A1 تا C2 توسط اساتید بسیار حرفه‌ای و با سابقه برگزار می‌شود. در ابتدای یادگیری زبان فرانسه کتاب Deco به مدت یک ترم آموزش داده می‌شود و سپس به مدت 30 ترم از سطح A1 تا پایان C2 ادامه می‌یابد.

کلاس آموزش زبان فرانسه در اصفهان

خدمات دیگر سفیر گفتمان:

 • ارزیابی مستمر
 • ارائه مدرک معتبر در هر سطح
 • تعامل و مکالمه گروهی در محیطی امن
 • ارائه ویدیوهای آموزشی مرتبط با هر درس برای تقویت یادگیری
 • برگزاری دوره‌های آموزش آنلاین

قبل از معرفی آموزشگاه زبان فرانسه دیگر از شما دعوت می‌شود تا مقاله‌ی دیگر ما با موضوع مشاوره تحصیلی و کنکور در اصفهان را نیز مطالعه فرمایید.

5. آموزشگاه زبان پایا اصفهان

آدرس: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، مابین چهارراه شریعتی و خاقانی، روبه‌روی رستوران صفه، آموزشگاه زبان پایا
تلفن تماس: 03136260006
صفحه اینستاگرام: payalanguage1400

آموزشگاه زبان پایا به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در اصفهان شناخته شده است. این آموزشگاه با کمک اساتید با تجربه و بومی فرانسه بهترین آموزش زبان فرانسه را با توجه به اهداف شما ارائه می‌دهد. همچنین اساتید این آموزشگاه سالانه در دوره های TTC که توسط آموزشگاه برگزار می‌شود را باید شرکت کنند. کلاسهای آموزش زبان فرانسه پایا بیشتر به صورت مکالمه محور به صورت ترمیک و فشرده برگزار می‌شود. آموزشگاه زبان پایا با با بهره گیری از به روزترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسه درسطح دنیا کلاس‌های خود را با توجه به سطح و سن زبان آموزان تنظیم نموده است.

آموزشگاه تخصصی زبان فرانسه

خدمات دیگر پایا:

 • برگزاری کلاس‌های خصوصی برای متقاضیان
 • یادگیری از طریق شنیدن فیلم، درک موسیقی و اخبار
 • برگزاری کلاس‌های مکالمه به صورت تضمینی
 • برگزاری اردوهای آموزشی
 • برگزاری دوره‌های فشرده مکالمه

قبل از معرفی آموزشگاه زبان بعدی از شما دعوت می‌شود تا مقاله‌ی دیگر ما با موضوع با سابقه ترین وکیل مهاجرت کانادا در اصفهان را نیز مطالعه فرمایید.

6. موسسه آموزشی کوثر اصفهان

ساختمان شماره 1:

آدرس: اصفهان، مطهری غربی حد فاصل پل فلزی و پل شیری، شماره 136
تلفن تماس: 0313236127303132361274
صفحه اینستاگرام: kowsar_institute

ساختمان شماره 2:

آدرس: اصفهان، خیابان شریف واقفی، حد فاصل چهارراه گلزار و ملک، روبروی دبستان طیب، پلاک 424
تلفن تماس: 03132679182
صفحه اینستاگرام: kowsar_institute

موسسه آموزشی کوثر یکی دیگر از بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در اصفهان است. دوره‌های آموزشی زبان فرانسه این موسسه به صورت ترمیک، فشرده، نیمه فشرده و خصوصی می‌باشد. موسسه کوثر از جدیدترین متد آموزشی هم برای آموزش ترمی منحصرا مکالمه با تدریس کتاب ENTRE NOUS و هم دوره فشرده با تدریس کتاب SAISON که در طی 3 الی 6 ماه به طول می‌انجامد استفاده می‌کند. این آموزشگاه با تکیه بر اساتید دوره دیده در سوییس و فرانسه، باتجربه و متخصص آموزش فرانسه در کلاس‌های به منظور تحقق اهداف خود با بهترین کیفیت ادامه می‌دهد.

موسسه آموزشی کوثر اصفهان

خدمات دیگر کوثر:

 • برگزاری کلاس‌های آمادگی آزمون TEF
 • کلاسهای مکالمه ویژه توسط استاد native
 • دوره های زبان فرانسه ویژه کودکان
 • برگزاری کلاس‌های آمادگی آزمون TCF
 • برگزاری کلاسهای آمادگی آزمون DELF-DALF
 • کنکور فرانکوفونی ( (Concours de Francophonie
 • برگزاری دوره های تخصصی توریسم، هتلداری و مدیریت بازرگانی
 • بورسیه زبان آموزان به کشور سوییس

به نظر می رسد یادگیری زبان فرانسه نسبت به زبان آلمانی در یافتن فرصت‌های شغلی ارجحیت دارد، اما با این وجود می‌توانید بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی در اصفهان را نیز مد نظر داشته باشید.

7. آکادمی زبان دانش پژوهان اصفهان

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، چهارراه شریعتی، کوچه 29 سرور(اداره ثبت)، آکادمی عالی زبان‌های خارجی دانش پژوهان
تلفن تماس: 0313665005603136650057
صفحه اینستاگرام: academyzaban

آکادمی زبان دانش پژوهان به عنوان یکی دیگر از بهترین آموزشگاه‌های زبان فرانسه در اصفهان می‌باشد. در این آکادمی آموزش زبان فرانسه به صورت ترمیک و فشرده برگزار می‌شود. دانش پژوهان همواره از استانداردهای آموزش زبان در سطح بین المللی استفاده می‌کند و از به روزترین شیوه‌ها، مدرن‌ترین امکانات و با تجربه‌ترین اساتید برخوردار بوده است تا کیفیت یادگیری برای زبان آموزان افزایش یابد و همچنین، فراگیری زبان فرانسه برای آن‌ها جذاب‌تر و لذت بخش‌تر شود. پیشنهاد می‌شود مقاله دیگر ما با موضوع کلاس آیلتس اصفهان را نیز بررسی فرمایید.

آکادمی زبان دانش پژوهان اصفهان

خدمات دیگر:

 • برگزاری دوره‌ها، کارگاه‌ها و همایش‌های تخصصی در ارتباط با آزمون‌‌های بین المللی
 • هدایت دانشجویان و سایر علاقه‌مندان برای مهاجرت به خارج از کشور از طریق ارائه مشاوره، خدمات مهاجرتی (تهیه مدارک: انگیزه‌نامه، توصیه‌نامه و رزومه تحصیلی و شغلی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا