بهترین آموزشگاه زبان آلمانی اصفهان: 10 موسسه[آدرس و تلفن]

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی اصفهان

یادگیری زبان آلمانی برای کسانی که در ابتدای راه فراگیری آن می‌باشند شاید کمی چالش برانگیز باشد. اما با تمرین و تکرار کافی و کمک از یک آموزشگاه زبان آلمانی معتبر می‌تواند کمک شایانی در یادگیری شما داشته باشد و علی‌رغم سختی که دارد برای شما هیجان انگیز، سرگرم کننده و جالب باشد. در این مطلب با کمک تجربه چندین ساله اساتید و نظر آنها و رضایت زبان آموزان، قصد داریم بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی در اصفهان را در بهترین ها در اصفهان به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

لیست بهترین موسسات زبان آلمانی اصفهان

در ادامه شما با لیست بهترین موسسات زبان آلمانی در اصفهان آشنا خواهید شد. ما این موسسات را بر اساس معیارهایی همچون کیفیت اساتید، کیفیت محیط و تجهیزات و اعتبار بین المللی موسسه دسته‌بندی کرده‌ایم و اگر شما هم موسسات خوب دیگری می‌شناسید در قسمت نظرات اعلام کنید تا با تحقیق و بررسی ما این لیست کامل شود.

1. آموزشگاه زبان آلمانی دنا

آدرس:
شعبه 1: اصفهان ،خیابان توحید جنوبی ،خیابان شهید موحدی ، بن بست سپیده (6)، پلاک 55
شعبه 2: (کانون زبان دریا) خیابان نظر غربی، پلاک 214 (حدفاصل کوچه 24 و 26)
تلفن تماس: 0313621433903136214363
صفحه اینستاگرام: dena.institut

آموزشگاه زبان آلمانی دنا یکی از بزرگترین مراکز تخصصی و بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در اصفهان می‌باشد. در این موسسه دوره‌های آموزشی مقدماتی تا پیشرفته به صورت ترمیک و فشرده با بیش از دو دهه تجربه برگزار می‌شوند. آموزشگاه دنا از کادری توانمند در جهت پیاده‌سازی روش‌های نوین تدریس برخوردار می باشد. همچنین با برنامه‌ریزی مدون و منظم در ارائه‌ی دوره‌های کاربردی و نیز حفظ کیفیت آموزشی و رعایت استانداردهای لازم پیشتاز آموزشگاه های زبان آلمانی در اصفهان می‌باشد. در دوره‌های عمومی تعداد زبان‌آموزان باید به حد نصاب برسد و تعیین مدرس بر عهده آموزشگاه است اما این قضیه در مورد کلاس‌های خصوصی صدق نمی‌کند. دوره های فشرده حتی در روزهای تعطیل نیز برگزار می‌شود و عدم حضور زبان آموز باعث لغو کلاس نخواهد شد. کلیه آزمون‌ها در آموزشگاه دنا به صورت حضوری می‌باشد اما برگزاری دوره‌ها حتی به صورت آنلاین نیز وجود دارد و در صورت نیاز، مشغله زیاد و مسافت طولانی می‌توانید از دوره‌های آنلاین استفاده کنید.

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی اصفهان

خدمات دیگر آموزشگاه زبان آلمانی دنا:

 • برگزاری دورهای آموزش زبان آلمانی وی‍ژه ادامه تحصیل در آلمان و اتریش
 • برگزاری دوره های وی‍ژه آمادگی آزمون های رسمی موسسه گوته و ösd
 • برگزاری دوره های ویژه آمادگی آزمون های TestDaF و DSH
 • برگزاری آزمون های مختلف در كلیه سطوح با ارائه گواهی معتبر
 • مشاوره حضوری رایگان در رابطه با شرایط تحصیل در دانشگاههای آلمان و ویزای تحصیل
 • برگزاری کارگاه ویژه تربیت مدرس زبان آلمانی

قبل از معرفی آموزشگاه بعدی از شما دعوت می‌شود تا مقاله‌ی دیگر ما با موضوع بهترین آموزشگاه زبان آیلتس اصفهان را نیز بررسی فرمایید.

2. آموزشگاه زبان آلمانی زبانساز

آدرس: اصفهان، خیابان ارتش، آموزشگاه زبان آلمانی زبانساز
تلفن تماس: 0315264495509034176643
صفحه اینستاگرام: zabansazweb

آموزشگاه زبان آلمانی زبانساز یکی دیگر از بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی در اصفهان و اکثر نقاط ایران می‌باشد. در این آموزشگاه کلاس‌های زبان آلمانی هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین و صرفا زبان آلمانی برگزار می‌شود. مدرسین آموزشگاه زبانساز واقعا مدرس هستند و از تجربه و سابقه فوق العاده ای در زمینه آموزش برخوردار می‌باشند و صرفا با کتب آموزشی تدریس زبان آلمانی صورت نمی‌گیرد بلکه بر اساس نیازهای هر زبان آموز می‌باشد. آموزشها به دو صورت حضوری و آنلاین می باشد که محل تشکیل کلاسهای حضوری در آموزشگاه های خصوصی است و اجاره هر ساعت آن توسط زبانساز پرداخت می‌شود و یا برای کاهش هزینه های زبان آموز در کتابخانه‌های عمومی برگزار می‌شود. تدریس در کلاسهای حضوری توسط یکی از مدرسین زبانساز انجام می‌شود. پیشرفت شما درس به درس با آزمونهای استاندارد اعلام می شود و در صورت کمبود برنامه شما تغییر خواهد کرد. همچنین صدها پادکست صوتی، فیلم و سریال، اپلیکیشن و نمونه سئوالات آزمون‌ها در اختیار زبان آموزان قرار می‌گیرد.

بهترین کلاس آلمانی در اصفهان

خدمات دیگر آموزشگاه زبان زبانساز:

 • آموزش رایگان زبان آلمانی آنلاین سطح A1
 • برگزاری دوره‌های آنلاین گروهی
 • برگزاری دوره‌های آنلاین خصوصی و نیمه خصوصی
 • برگزاری آموزش VIP
 • برنامه ریزی کامل و تخصصی اموزش زبان آلمانی
 • برگزاری دوره‌های مخصوص شاغلین
 • برگزاری دوره‌های مکالمه
 • برگزاری دوره‌های آفلاین و خودآموز

قبل از معرفی آموزشگاه زبان دیگر از شما دعوت می‌شود مقاله‌ی دیگر ما با موضوع بهترین کلاس کنکور در اصفهان را نیز مطالعه فرمایید.

3. آموزشگاه زبان آلمانی سفارت اصفهان

آدرس: اصفهان، خیابان کاوه، خیابان آل محمد، آموزشگاه زبان سفارت
تلفن تماس: 0313451799809162024960
صفحه اینستاگرام: sefaratedu.ir

آموزشگاه زبان آلمانی سفارت به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه‌های زبان آلمانی در اصفهان به شما کمک می‌کند تا هر چه سریعتر به اهداف آموزشی خود دست یابید. این آموزشگاه تخصصی با ارائه برنامه‌های متنوع و با استفاده از منابع آموزشی معتبر و برخورداری از اساتید با سابقه و تحصیلکرده به شما کمک می کند تا به سطح دلخواه خود در یادگیری زبان آلمانی برسید. دوره‌های آموزشگاه زبان آلمانی سفارت به دو صورت ترمیک و فشرده می‌باشد و از جدیدترین تکنیکهای آموزشی استفاده می‌شود. همچنین با ارائه جزوات و منابع آموزشی معتبر سرعت دستیابی شما به یادگیری زبان آلمانی را افزایش می‌دهند.

بهترین کلاس های آلمانی اصفهانخدمات دیگر:

 • برگزاری کلاس‌های آمادگی آزمون گوته
 • برگزاری دوره‌های آموزش زبان آلمانی به صورت آنلاین و حضوری

4. موسسه آموزش زبان آلمانی گوته (برای اصفهان آنلاین)

آدرس:
(ساختمان قلهک) تهران، قلهک، خیابان شریعتی، خیابان یخچال، خیابان کی نژاد، خیابان جلایی پور شرقی، پلاک 10
تلفن تماس: 02196621200
(ساختمان دیباجی) بزرگراه صدر، خیابان دیباجی جنوبی، خیابان تسلیمی، پلاک 41
تلفن تماس: 02196621200
صفحه اینستاگرام: dsit.tehran

موسسه آموزش زبان آلمانی گوته یکی دیگر از بهترین آموزشگاه های آنلاین زبان آلمانی است. آموزشگاه گوته توسط سفارت جمهوری فدرال آلمان در ایران تأسیس شده است و از جمله مراکز پیشرو در جهت فراگیری زبان آلمانی می‌باشد. مؤسسه آموزش زبان آلمانی برای بزرگسالان در دوره‌های مختلف در سطوح A1 تا C2 برگزار می‌شود و آزمون‌های رسمی و بین المللی مؤسسه گوته در آن اجرا می‌شود. نحوه آموزش‌های ارائه شده در گوته به گونه‌ای طراحی شده است که فقط مختص زبان آموزان بالای 20 سال می‌باشد.
بنابراین افرادی که در این رده سنی می‌باشند می‌توانند با شرکت در کلاس‌های زبان آلمانی این موسسه مدارک زبان مرتبط با اخذ ویزا که از سوی سفارت آلمان پذیرفته می شود را نیز به دست آورند. این موسسه هیچ شعبه دیگری ندارد و مدرسین گوته با گذراندن دوره‌های آموزشی متنوع برای ارائه تدریس‌های باکیفیت به فراگیران فوق العاده بی نظیر می‌باشند. جهت شرکت در سطوح مختلف دوره‌های زبان آلمانی این آموزشگاه باید در ابتدا تعیین سطح شوید. تعیین سطح و شروع یادگیری زبان آلمانی در گوته علاوه بر پیشرفت شما در آزمون گوته شانستان را برای قبولی در آزمون ÖSD نیز بالا خواهید برد.

بهترین آموزشگاه آلمانی در اصفهان

خدمات دیگر موسسه گوته:

 • محیط مناسب آموزش برای یادگیری زبان آلمانی
 • استفاده از جدیدترین ابزارهای کمک آموزشی زبان آلمانی
 • برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون گوته
 • کتابخانه و سمعی و بصری آموزشگاه گوته
 • ورکشاپ و آموزش مدرسین آموزشگاه

قبل از معرفی آموزشگاه زبان آلمانی دیگر از شما دعوت می‌شود تا مقاله‌ی دیگر ما با موضوع مشاوره تحصیلی اصفهان را نیز مطالعه فرمایید.

5. انجمن فرهنگی اتریش (OKF ) (برای اصفهان آنلاین)

آدرس: خیابان سهروردی، خیابان خرمشهر، خیابان عربعلی، خیابان ششم، نبش سیبویه، پلاک 1
تلفن تماس: 02188765525
صفحه اینستاگرام: acftehran

انجمن فرهنگی اتریش یکی از بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی در اصفهان با دفتر مرکزی تهران وابسته به سفارت اتریش می‌باشد. آموزش زبان آلمانی در این انجمن با لهجه و استانداردهای اتریشی بهترین عملکرد و نتیجه را دارد و به صورت کاملا آنلاین می‌باشد. تنها مرجع رسمی برگزاری آزمون ÖSD که مورد تایید سفارت اتریش است در این مرکز برگزار می‌شود. انجمن فرهنگی اتریش توانسته است با یک سابقه درخشان در روند آموزش زبان آلمانی به ویژه برای افرادی که قصد مهاجرت به اتریش را دارند، مرکز بسیار امنی برای یادگیری زبان آلمان باشد. این مرکز با جذب تعداد کمی زبان آموز در هر دوره از اموزش زبان آلمانی آن هم سه بار در سال از کیفیت آموزشی بسیار خوبی برخوردار است. با ارائه سیستم بسته آموزشی این مرکز و کتب DAF KOMPAKT و SICHER رتبه بسیار بالایی در امر آموزش در بین تمامی آموزشگاه‌ها کسب کرده است. اساتید این مرکز عموما سابقه زندگی در آلمان و اتریش را دارند ویا ساکن آنجا هستند و این امر باعث آشنا شدن بیشتر زبان آموزان با فرهنگ و اصطلاحات اتریشی می‌شود. همچنین، سخت‌گیری بسیار بالای آموزشی ، امتحانات و طول ترم از دیگر مشخصات مهم آموزشگاه ÖKF و اساتید آن است.

انجمن فرهنگی اتریش

خدمات دیگر انجمن فرهنگی اتریش:

 • برگزاری رویدادهای هنری، کنسرت موسیقی و نمایشگاه های فرهنگی
 • ارائه گواهینامه معتبر
 • منابع و مواد آموزشی با کیفیت
 • ارائه پادکست های مفید و فیلم ها در مسیر یادگیری بهتر زبان آلمانی
 • پرسش و پاسخ و مشاوره از طریق تالار گفتگو

قبل از معرفی آموزشگاه بعدی از شما دعوت می‌شود مقاله‌ی دیگر ما با موضوع مراکز معتبر آموزش موسیقی در اصفهان را نیز بررسی فرمایید.

6. مجتمع آموزشی امیر کبیر اصفهان

آدرس: اصفهان، چهارباغ بالا، ابتدای کوچه 35 (مسجد الرضا)، پلاک 80
تلفن تماس: 0313663502009022287162
صفحه اینستاگرام: amirkabir.in

آموزشگاه زبان آلمانی موسسه امیرکبیر یکی از بهترین موسسات آموزش زبان آلمانی در اصفهان می‌باشد. برای اینکه ازبان فنی و مهم آلمانی را یاد بگیرید، دوره‌های تخصصی زبان آلمانی مجتمع آموزشی امیرکبیر پیشنهاد خوبی می‌باشد. زبان آلمانی بر خلاف زبان انگلیسی که از زمان تحصیل خود با آن آشنایی داشتیم و با مراجعه به بهترین اموزشگاه های زبان انگلیسی در اصفهان آن را تقویت میکردیم هیچ زمینه ای از آن ندارید. بنابراین اقدام به یادگیری زبان آلمانی از طریق امیرکبیر که با کمک اساتید با سابقه و با تجربه خود سطح زبان آلمانی خود را در کوتاهترین زمان ممکن ارتقا دهید. همچنین دوره های آموزشی در امیرکبیر با حداقل نفرات برگزار می‌شود و فرصت بیشتری خواهید داشت تا با مدرس خود در تعامل باشید. اعتبار مرکز برگزار کننده نیز، فاکتور بسیار مهمی است که باید در انتخاب دوره‌های آموزش زبان آلمانی اصفهان به آن توجه داشته باشید و می توان با جرات گفت که امیرکبیر از اعتبار بسیار خوبی برخوردار است.

مجتمع آموزشی امیر کبیر اصفهان

خدمات دیگر موسسه امیرکبیر:

 • برگزاری دوره آمادگی آزمون گوته
 • برگزاری دوره‌های مقدماتی تا پیشرفته زبان آلمانی
 • دوره های تربیت مدرس TTC

قبل از معرفی آموزشگاه زبان دیگر از شما دعوت می‌شود مقاله‌ی دیگر ما با موضوع بهترین آموزشگاه های رانندگی در اصفهان را نیز مطالعه فرمایید.

7. آموزشگاه زبان آلمانی نگین

آدرس: اصفهان، خیابان ابوالحسن اصفهانی، کوچه شماره ۴، آموزشگاه زبان آلمانی نگین
تلفن تماس: 0313275560703132755608
صفحه اینستاگرام: negininstitut

آموزشگاه زبان آلمانی نگین یکی دیگر از بهترین اموزشگاه های زبان آلمانی در اصفهان است. دوره‌های آموزش زبان آلمانی نگین به صورت ترمیک در سطوح مقدماتی و پیشرفته به دو صورت عادی و فشرده برگزار میگردد. این آموزشگاه به عنوان اولین موسسه آموزش زبان آلمانی در اصفهان و با استفاده از بهترین متدهای آموزشی و جدیدترین کتابهای تدریس زبان آلمانی همراه با کتابخانه‌ای در آموزش زبان آلمانی فعالیت دارد. آموزشگاه نگین از اساتید مجرب و با سابقه ای برخوردار است. دوره‌های ترمیک 15 جلسه 90 دقیقه ای ‌و به صورت معمول سه روز درهفته می‌باشد. دوره های فشرده با توجه به زمان بندی زبان آموزان قابل تنظیم است. همچنین، این آموزشگاه ارائه دهنده خدمات مشاوره در زمینه‌های اخذ ویزا جهت ادامه تحصیل، سرمایه گذاری، کار و پیوستی به خانواده می‌باشد.

آموزشگاه زبان آلمانی نگین

خدمات دیگر آموزشگاه زبان آلمانی نگین:

 • برگزاری دوره‌های آموزش زبان آلمانی ویژه کودکان و نوجوانان
 • برگزاری دوره‌های مکالمه ویژه
 • برگزاری دوره تربیت مدرس
 • برگزاری دوره آمادگی آزمون گوته و ÖSD

اگر به دنبال یادگیری زبان فرانسه می باشید و دوست دارید با بهترین آموزشگاه‌ زبان فرانسه در اصفهان آشنا شوید حتما ما را در بهترین‌ها در اصفهان پیگیری کنید زیرا در تلاشیم که به شما بهترین ها را معرفی کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا