بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در اصفهان: معرفی وکلای برتر

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در اصفهان

کانادا جز یکی از پر مهاجرپذیرترین کشورها محسوب می‌شود و شما می‌توانید از روش‌های تحصیلی، ازدواج، سرمایه‌گذاری و پناهندگی اقدام کنید. شرایط مهاجرت به کانادا باتوجه‌به مسیر انتخابی شما متفاوت است؛ ولی در اغلب موارد مدرک زبان، مدرک دانشگاهی، تمکن مالی و شرط سنی لازم است. ازآنجاکه این روزها مهاجرت یکی از دغدغه‌های بسیاری از ما شده است در این صفحه در بهترین‌ها در اصفهان تصمیم گرفتیم شما را با بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در اصفهان آشنا کنیم تا روند کاری و اقدامات شما مؤثر واقع شود؛ بنابراین تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

لیست بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در اصفهان

ازآنجاکه کشور کانادا فرصت‌های شغلی زیاد، شرایط مساعد برای سرمایه‌گذاری، آموزش‌وپرورش پیشرفته و خدمات بهداشتی و درمانی رایگان را دارا می‌باشد همیشه موردتوجه کسانی بوده است که قصد مهاجرت دارند. همچنین برنامه‌های حمایتی مختلفی که کانادا در سال‌های اخیر فراهم کرده است، باعث شده که مهاجرت به این کشور افزایش چشمگیری داشته باشد. اما شما برای طی‌کردن مسیر مهاجرت، نیاز به یک وکیل خوب و باتجربه خواهید داشت تا با دانشی که در اختیار دارد بتواند مراحل کار شما را با سرعت بیشتری پیش ببرد و در کلیه‌ی پروسه مهاجرت کنار شما باشد. پس در ادامه لیست بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در اصفهان را به شما معرفی خواهیم کرد.

1. مؤسسه مهاجرتی بهادرانیان (افق روشن)

آدرس: اصفهان، خیابان میر شرقی، حدفاصل خیابان جهانگیرخان قشقایی و میدان فیض، روبروی بانک کارآفرین، ساختمان دانیال، زنگ 3، طبقه اول، واحد 1، موسسه مهاجرتی بهادرانیان
تلفن تماس: 031918881880939999987203191008288
ساعات کاری: 9 صبح الی 17

مؤسسه مهاجرتی بهادرانیان دومین مؤسسه ثبت شده مهاجرتی باسابقه درخشان در ایران و یکی از بهترین وکلای مهاجرت به کانادا در اصفهان است. این مؤسسه باسابقه 7 سال تخصص در زمینه مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و خرید ملک آماده مشاوره مهاجرتی و خدمات‌رسانی می‌باشد. با توجه به شرایط خاصی که هر فرد می‌تواند داشته باشد و با در نظر گرفتن تمامی اطلاعات به‌ روز در خصوص قوانین کشورها و انواع مهاجرت، موسسه مهاجرتی بهادرانیان آماده مشاوره منحصر به‌فرد متقاضیان خود می‌باشد. در این موسسه برگزاری جلسات مشاوره به دو صورت حضوری و غیرحضوری مطابق با نظر و درخواست شما به‌صورت فردبه‌فرد و دقیق برگزار می‌شود و راهکارهای مناسب با توجه به شرایط شما ارائه می‌دهد. موسسه مهاجرتی بهادرانیان حتی در صورتی که ویزای شما ریجکت شود همچنان شما را همراهی خواهد کرد تا ویزای خود را با موفقیت دریافت کنید. همچنین از شرایطی مطلع می‌باشد که به شما برای دریافت کار و گرفتن ویزا بدون داشتن دانش زبان کافی کمک خواهد کرد. موسسه مهاجرتی بهادرانیان تک‌تک راه‌های مهاجرتی کانادا را می‌شناسد و از بهترین روش‌ها برای موفقیت شما جهت اخذ ویزا استفاده می‌کند.

خدمات دیگر موسسه مهاجرتی بهادرانیان:

 • مشاور حقوقی مهاجرت به آلمان
 • مشاور حقوقی مهاجرت به اسپانیا
 • مشاور حقوقی مهاجرت به پرتقال
 • مشاور حقوقی مهاجرت به دانمارک

2. ویزا یکصد

آدرس: اصفهان، خ شیخ بهایی، بعد از چهارراه آذر، ساختمان 365، طبقه 1، ویزا یکصد
تلفن تماس: 03191015010
صفحه اینستاگرام: visa.yeksad
شنبه تا پنج‌شنبه: 8:30 الی 17

دفتر خدمات اقامتی و مشاوره اخذ روادید بین‌المللی ویزا یکصد باسابقه‌ای بالغ بر 15 سال به‌صورت کاملاً قانونی، خدمات خود را در اختیار متقاضیان مهاجرت قرار می‌دهد. این مجموعه باسابقه‌ترین وکیل مهاجرت کانادا در اصفهان را دارد. این مرکز با اقدام مشاوره جامع به متقاضیان مهاجر راه‌های صحیح و اصولی مهاجرت را در اختیار آنها قرار می‌دهد و بعد از آن در صورت واجد شرایط بودن متقاضی شروع به جمع‌آوری مدارک موردنیاز برای اقامت در کانادا می‌کند. همچنین این مرکز به متقاضیان در آماده‌سازی و تکمیل فر‌م‌های درخواست به طور دقیق کمک می‌کنند و تمامی ریسک‌هایی که ممکن است منجر به تأخیر یا رد درخواست شود را به حداقل می‌رساند.

وکیل مهاجرتی کانادا در ویزا یکصد مدارک شما را طبق آخرین الزامات و مقررات به مقامات مهاجرتی ارسال می‌کند. شما می‌توانید از طریق روش‌های مختلف مهاجرتی کانادا همچون ورک پرمیت کانادا، اکسپرس اینتری، تحصیلی، جاب‌آفر و از طریق اسپانسر با کمک ویزا یکصد با خیال راحت موفق به دریافت ویزا شوید و مراحل مهاجرت خود را با امنیت خاطر طی کنید. یکی از ضروریات مهاجرت به کانادا دانش زبان انگیسی است که می‌توانید از طریق بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در اصفهان به نتیجه مطلوب برسید و دیگر دغدغه‌ی این موضوع را نداشته باشید.

خدمات دیگر ویزا یکصد:

 • ویزای تحصیلی استرالیا و روسیه، فرانسه و آمریکا
 • ارزیابی اقامت دائم استرالیا و روسیه

3. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

آدرس: اصفهان، میدان آزادی، خیابان سعادت آباد، نرسیده به چهارراه شیخ صدوق، پشت اتومبیل ستایش، ساختمان امیر، طبقه دوم، واحد سه
تلفن تماس: 0313664038009426001036
صفحه اینستاگرام: estahbanaty_org

مؤسسه مهاجرتی اصطهباناتی در حوزه خدمات مهاجرت بهترین وکیل مهاجرت کانادا در اصفهان را دارد. این مؤسسه تمام امور مربوط به مهاجرت و اقامت متقاضیان را به شکل کاملاً قانونی و با مشاوره‌های بهترین وکیل مهاجرتی کانادا به انجام می‌رساند. این شرکت دارای چندین لوح افتخار برای رعایت حقوق مشتریان است. سابقه پرونده‌های مهاجرت موفق در این مؤسسه نشان از دانش و تخصص آن‌ها است. از جمله خدمات مؤسسه مهاجرتی اصطهباناتی دریافت ویزای ۵ساله کانادا برای شماست و سپس می‌توانید ویزای خود را بدون محدودیت سنی و نیاز به مدرک زبان تبدیل به ویزای کار کنید. همچنین در روش اکسپرس‌اینتری شما می‌توانید با کمک اصطهباناتی در مدت 6 ماه و در روش تحصیلی 4 الی 6 هفته ویزای کانادا خود را دریافت کرده و اقدام به رفتن کنید.

بیش از هشتاد روش برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت در این کشور وجود دارد که می‌توانید با انتخاب هر کدام از آنها و مشاوره وکیل این مرکز طبق شرایط پیش روید و با خیالی آسوده مؤسسه مهاجرتی اصطهباناتی را وکیل خود جهت دنبال‌کردن مراحل مهاجرتی کانادا قرار دهید. علاوه بر این موارد به‌منظور موفقیت در روند اخذ ویزای اقامت کانادا پیگیری پرونده مهاجرتی از طریق وکلای ایرانی در داخل ایران و وکلای کانادایی در داخل کانادا اهمیت زیادی دارد که این امر در مؤسسه مهاجرتی اصطهباناتی میسر است.

خدمات دیگر موسسه مهاجرتی اصطهباناتی:

 • مهاجرت تحصیلی سوئد، سوییس، انگلستان
 • مهاجرت تحصیلی پزشکی و دندانپزشکی آلمان، رومانی و اسپانیا
 • مشاوره حقوقی مجارستان، انگلستان و فرنسه

4. جواد اکبری

آدرس: اصفهان، خیابان محتشم کاشانی (خیابان دقیقی)، بین کوچه ی 35 و 37، پلاک 207، موسسه مهاجرتی جواد اکبری
تلفن تماس: 031362705620313627064603136270648
صفحه اینستاگرام: javad.akbari.visa

مؤسسه مهاجرتی جواد اکبری با 38 سال سابقه در زمینه مهاجرت به کانادا با سابقه ترین وکیل مهاجرت کانادا در اصفهان می‌باشد. کارمندان خبره و کارآزموده موسسه جواد اکبری با سال‌ها تجربه زیر نظر ایشان و دکتر سروش اکبری آماده سرویس‌دهی و ارائه خدمات به متقاضیان گرامی در امر مهاجرت به کانادا هستند. مهاجرت و دریافت اقامت موقت و دائم کانادا پیچ‌وخم‌های زیادی دارد. طی کردن این مسیر به‌تنهایی و بدون داشتن یک وکیل و مشاور شاید بسیار سخت و دشوار باشد. همچنین برخی از افراد دارای شرایط خاصی هستند و حساسیت کار آن‌ها بیش‌تر است. به همین دلیل موسسه مهاجرتی جواد اکبری گزینه مناسبی می‌باشد. به‌عنوان مثال شاید چندین بار ویزای شما ریجکت شده است و تا زمان برطرف شدن مشکل نمی‌توانید ویزا بگیرید، یا دارای سوء پیشینه باشید؛ در چنین شرایطی به‌تنهایی قادر به طی مراحل دریافت ویزای خود نمی‌باشید و باید از یک وکیل با تجربه در امور مراحل و اقدامات خود جهت مهاجرت کمک بگیرید. در موسسه مهاجرتی جواد اکبری می‌توانید با استفاده از مشاوره‌های این وکیل زبده مراحل و شرایط مهاجرت خود را بررسی نمایید و با کمک ایشان یک پرونده مهاجرتی موفق را رقم بزنید.

خدمات دیگر جواد اکبری:

 • ویزای توریستی و دیداری
 • اقامت برای سرمایه‌گذاران و کارآفرینان
 • اخذ ویزای دانشجویی

5. خدمات مهاجرت ونتو در اصفهان

آدرس: اصفهان، خیابان فردوسی، نرسیده به چهارراه فلسطین، ساختمان تجاری اداری نوید، طبقه دوم، واحد 204، خدمات مهاجرت ونتو
تلفن تماس: 0313131520109131663080
صفحه اینستاگرام:vantocanada

شرکت خدمات مهاجرتی ونتو ، جهت گردهم آوردن خانواده‌ها و جوامع و برای از بین بردن موانع مهاجرت بهترین وکیل مهاجرت کانادا در اصفهان است. این موسسه مفتخر است با بهره‌گیری از تیمی مجرب و متخصص که عضویت ICCRC را دارا هستند با استفاده از به‌روزترین اطلاعات و داده‌های مربوط به اداره مهاجرت کانادا، بطوررسمی و حرفه‌ای آماده ارائه خدمات در حوزه‌های مختلف مهاجرتی می‌باشند. خدمات ونتو طبق برنامه‌های مهاجرتی شامل پذیرش تحصیلی از موسسات آموزشی معتبر، پذیرش شغلی بر اساس تخصص، استارت آپ، اکسپرس اینتری، سوپر ویزا، کلاس‌های تجاری مختلف، PNP‌ها، برنامه‌های اقامت موقت و دائم است.

ونتو یک موسسه حرفه‌ای است که تمام برنامه‌های مهاجرت ارائه‌شده به شهروندی و مهاجرت کانادا را تهیه، ارسال و با دقت زیر نظر می‌گیرد و در تمامی مراحل در کنار شما خواهد بود. این موسسه بعد از ارائه مشاوره‌های لازم بهترین روش‌های مهاجرتی را برای شما بعد از برآورد هزینه‌ها و مطمئن‌ترین روش را برای شما دنبال خواهد کرد تا موفق به دریافت ویزا شوید. تمام تلاش متخصصین ونتو این است که متقاضیان، مهاجرت موفقی به کانادا داشته باشند. برای مهاجرت به برخی از شهرهای کانادا دانش زبان فرانسه جز امتیازات محسوب می‌شود که پیشنهاد می‌شود برای تکمیل مدارک خود به بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در اصفهان مراجعه کنید.

6. پارسی کانادا

آدرس: اصفهان، میدان آزادی، خیابان سعادت آباد، هولدینگ پارس پندار نهاد، پارسی کانادا
تلفن تماس: 02143000054
صفحه اینستاگرام: parsicanada

مؤسسه حقوقی مهاجرتی پارسی کانادا با همکاری وکلای رسمی مهاجرت و مشاوران آموزش‌دیده از بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در اصفهان برخوردار است. این مؤسسه قدم‌به‌قدم از لحظه اقدام تا اخذ اقامت، کار و زندگی، همراهتان خواهد بود. شما می‌توانید برای مهاجرت به کانادا از مشاوره حرفه‌ای و تخصصی پارسی کانادا بهره‌مند شوید و از راه و روش‌های متنوع مهاجرتی اطلاعات لازم را کسب کنید. سپس این مرکز مدارک و شرایط شما را بر اساس واقعیت ارزیابی می‌کند و در صورت نیاز رزومه شما را تقویت می‌کند تا شانس پذیرش شما و اخذ ویزا بیشتر شود.

ازآنجایی‌که مهاجرت فرآیند پیچیده‌ای است و متقاضیان مهاجرت وقت زیادی را برای طی‌کردن همه مراحل مهاجرت ندارند؛ کارشناسان پارسی کانادا از بدو امضای قرارداد به تمامی متقاضیان خود کمک می‌کنند تا مدارک لازم را هرچه سریعتر فراهم کنند. همچنین اگر بنا به هر دلیلی ویزای کانادا شما توسط اداره مهاجرت کانادا (IRCC) ریجکت شود تیم حقوقی پارسی کانادا اقداماتی را به شما معرفی می‌کند تا با استفاده از آن‌ها بتوانید دوباره برای ویزای خود درخواست دهید. مهم‌ترین ویژگی مثبت پارسی کانادا، صداقت در این مؤسسه است که حرف اول را می‌زند و همین امر نیز سبب محبوبیت و اعتماد مردم شده است.

خدمات دیگر پارسی کانادا:

 • ثبت شرکت در امارات و عمان
 • مهاجرت پزشکان به امارات
 • پاسپورت دومینیکا
 • ویزای خود حمایتی فرانسه
 • ویزای تحصیلی آمریکا

7. مؤسسه بین المللی کاوش

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ عباسی، پاساژ افتخار، طبقه 4، واحد 519، موسسه کاوش
تلفن تماس: 03132227842
صفحه اینستاگرام: esfahankavosh
ساعت کاری: صبح‌ها 9 الی 13 – عصرها 17 الی 19

مؤسسه کاریابی بین‌المللی کاوش با بیش از ۲۳ سال تجربه در زمینه امور مشاوره شغلی در کشور کانادا از بهترین وکیل مهاجرت کانادا در اصفهان برخوردار است. این مؤسسه توانسته است بسیاری از متقاضیان و جویندگان کار را به کشور کانادا اعزام نماید و هم اکنون بسیاری از آنان در مراکز تجاری، صنعتی، تولیدی، علمی و تحقیقاتی در کشور کانادا مشغول به کار می‌باشند. مؤسسه کاوش در امر کاریابی بین‌المللی، اخذ ویزای کار، مجوز کار، ویزای اقامت دائم از طریق مهارت‌های شغلی، ویزای بازدیدهای تجاری و بیزینسی و ویزای دیدار متخصص است. شما می‌توانید به‌صورت حضوری یا غیرحضوری از خدمات مشاوره این مؤسسه بهره‌مند شوید و در زمینه جمع‌آوری مدارک موردنیاز و بررسی دقیق مدارک جمع‌آوری‌شده به‌منظور تسریع روند کار پرونده کاملاً راهنمایی شوید. از جمله خدمات بسیار خوب کاوش این است که پس از تکمیل مدارک و دریافت ویزا اطلاعات و خدمات ضروری پیش از ورود به کشور کانادا مثل اقدامات فرودگاهی، اجاره مسکن، هزینه‌های زندگی، افتتاح حساب بانکی و … را در اختیار شما قرار می‌دهد. این خدمات در قالب کتاب، جزوه، بروشور، کاتالوگ و سی‌دی ارائه می‌شود.

خدمات دیگر موسسه کاوش:

 • تمدید پاسپورت کانادایی
 • تمدید کارت اقامت کانادا
 • اخذ تراول داکیومنت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا