بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در اصفهان: معرفی 8 کلینیک

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در اصفهان

در اصفهان تعداد زیادی دکتر و متخصص زیبایی ادعا دارند که ژل لب روسی را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهند. اما پیداکردن بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی می‌تواند برای علاقه‌مندان چالش‌برانگیز باشد. ازاین‌جهت در این صفحه از بهترین ها در اصفهان تصمیم گرفتیم شما را با بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در اصفهان آشنا کنیم.

لیست بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در اصفهان

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین پزشکان، در زمینه یکی از پرطرف‌دارترین روش‌های زیبایی یعنی تزریق ژل لب روسی در اصفهان بپردازیم. خاطرنشان می‌کنم که معرفی‌های این مقاله با صفحه بهترین دکتر تزریق ژل لب در اصفهان متفاوت است؛ زیرا هر کدام استانداردهای خاص خود را دارد و روش‌های متفاوتی است. پس تا انتهای این صفحه ما را همراهی کنید.

1. لادن ناظمی

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، مجتمع آژند، بلوک ب، طبقه اول، واحد 111
تلفن: 0313224091309336900224
صفحه اینستاگرام: drladannazemi

دکتر لادن ناظمی با گواهینامه بین‌المللی PRP و skin care از کانادا و دانشگاه تهران و عضو آکادمی زیبایی از آمریکا بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در اصفهان است. ایشان دارای تجربه و تخصص کافی در زمینه تزریق ژل لب روسی است و این باعث می‌شود تا تکنیک‌های پیشرفته‌تر و ایمن‌تر را در این جهت به کار گیرند. همچنین قبل از تزریق ژل مشاوره کامل که شامل بررسی نیازها و آرزوهای مشتری، توضیحات در مورد تزریق، نحوه عملکرد ژل لب و پیشنهادهای مناسب برای شکل‌دهی به لب‌ها می‌شود را ارائه می‌دهد. دکتر لادن ناظمی توانایی بسیار در ایجاد نتایج طبیعی و هماهنگ با ویژگی‌های صورت مراجعه‌کنندگان خود را دارد و بادقت به لب‌ها شکل می‌دهد تا آنها به بهترین نتیجه دست یابند. بنابراین اگر برای بار اول است که به سراغ تزریق ژل لب روسی آمده‌اید حتماً دکتر لادن ناظمی را در لیست خود قرار دهید. شاید لازم باشد علاوه بر تزریق ژل روسی تزریق ژل در نواحی دیگر صورت توسط بهترین دکتر تزریق ژل در اصفهان انجام شود تا چهره طبیعی تری پیدا کنید.

تزریق ژل لب روسی در اصفهان

نمونه کارهای لادن ناظمی

خدمات دیگر:

 • لیزر موهای زائد
 • تزریق چربی و بوتاکس
 • جوانسازی و لیفت
 • پلاسماجت
 • درمان ریزش مو

2. هما فاتحی

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک ب، طبقه دوم
تلفن: 0313224501809135116500
صفحه اینستاگرام: dr.homafatehi

دکتر هما فاتحی را با درجه ممتاز از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و عضو رسمی و فعال انجمن علمی لیزر ایران و انجمن علمی جراحان ایران می‌توان به‌عنوان بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در اصفهان معرفی کرد. این پزشک با دانش جامع در زمینه نوع پوست و کانتورینگ چهره، بهترین نتایج را برای شما فراهم می‌کند. او دقیقاً می‌داند ژل لب روسی را در نقاط دقیقی تزریق کند تا یک لب روسی زیبا ایجاد شود. همچنین ممکن است برای افزایش کانتورینگ، ژل را در برخی از نواحی دیگر چهره نیز تزریق کند تا نتایج شگفت‌انگیزتری به دست آید. دکتر هما فاتحی به طور کامل به نکات ایمنی موردنیاز برای تزریق ژل لب روسی آگاه است و هیچ‌گاه اقدامی نمی‌کند که به لب‌های شما آسیب بزند. ایشان به‌عنوان یک هنرمند و پزشک، تأثیرات زیبایی را با ایمنی ترکیب کرده و از مواد باکیفیت برای انجام این کار استفاده می‌کند.

بهترین کلینیک های تزریق ژل لب روسی در اصفهان

نمونه کارهای دکتر هما فاتحی

خدمات دیگر:

 • تزریق بوتاکس
 • مزوتراپی صورت و بدن
 • کرایوتراپی،پیلینگ شیمیایی
 • میکرودرم ابریژن
 • اراف فرکشنال

قبل از معرفی پزشک بعدی از شما دعوت می‌شود تا مقاله‌ی دیگر ما با موضوع بهترین دکتر کانتورینگ صورت در اصفهان را نیز مطالعه فرمایید.

3. مریم کشاورز

آدرس: اصفهان، چهارراه خیابان وحید و خاقانی، روبروی بانک مسکن، مجتمع پزشکی مهر، طبقه اول، واحد 1
تلفن: 09366224072
صفحه اینستاگرام: drmaryamkeshavarz

دکتر مریم کشاورز دارای مدرک مدیکال لیزرتراپی و استتیک از کانادا تزریق ژل لب روسی در اصفهان را با بهترین کیفیت انجام می‌دهد. این پزشک زیبایی با استفاده از تکنیک لب روسی، نه‌تنها حجم لب‌ها افزایش می‌دهد، بلکه نتیجه به شکلی خواهد بود که لب‌ها طبیعی به نظر می‌رسد. این ترکیب هنر و دقت فنی، یک عمل زیبایی هوشمندانه توسط پزشک ماهر را نشان می‌دهد. اما این تکنیک نیاز به مهارت و ظرافت بالایی دارد و انجام صحیح آن توسط هر کسی امکان‌پذیر نیست. بنابراین، حتماً به بهترین دکتر ژل لب روسی در اصفهان که دکتر مریم کشاورز یکی از آن پزشکان می‌باشد مراجعه کنید که دارای تجربه و مهارت لازم برای انجام این فرایند است. برخوردها و مراجعه‌کنندگان قبلی نیز از نتایج تکنیک ژل لب روسی توسط دکتر مریم کشاورز بسیار راضی‌کننده بوده‌ است.

بهترین مراکز تزریق ژل لب روسی در اصفهان

نمونه کارهای دکتر مریم کشاورز

خدمات دیگر:

 • لیفت با نخ
 • تزریق چربی
 • زیبایی بینی بدون جراحی
 • آر اف فرکشنال
 • بوتاکس

4. ایمان مومنی

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، نبش بن بست 12، مجتمع یاس واحد 201
تلفن: 0313626977009375773665
صفحه اینستاگرام: dr.imanmomeni

ازآنجاکه مدل لب روسی یکی از محبوب‌ترین و زیباترین لب‌ها در دنیا است و یکی از پرمتقاضی‌ترین مدل‌های تزریق ژل به شمار می‌رود دکتر ایمان مؤمنی را به‌عنوان یکی از بهترین مراکز تزریق ژل لب روسی در اصفهان معرفی می‌کنیم. نکته مهم برای به‌دست‌آوردن لب‌های خوش‌فرم و برجسته به فرم روسی انجام آن توسط پزشک حاذق و باتجربه و متخصص است. چرا که انجام آن توسط افراد غیرحرفه‌ای موجب فرم نامتقارن و ظاهر زشت لب‌ها شده و ترمیم و اصلاح آن هزینه بر و سخت می‌باشد. بنابراین یکی از مهم‌ترین عوامل در انتخاب مکان مناسب برای زیباسازی لب‌هایتان یافتن پزشک باتجربه از جمله دکتر ایمان مؤمنی است. این پزشک متخصص هم تخصص و مهارت لازم را در تزریق ژل لب روسی دارد و هم با تکنیک‌های روز دنیا آشنا است و می‌تواند به بهترین شکل آن‌ها را اجرا نماید. پس می‌توانید این پزشک را با خیال راحت جهت انجام تزریق ژل لب روسی انتخاب کنید. برای زیبایی و جوان‌سازی پوست خود می‌توانیم بهترین دکتر هایفوتراپی در اصفهان را نیز به شما معرفی کنیم.

تزریق ژل لب مدل روسی طبیعی در اصفهان

ایمان مومنی

خدمات دیگر:

 • تشخیص و درمان بیماری‌های پوستی
 • لیزر موهای زاید
 • پلاسما جت
 • اندولیفت لیزری
 • جراحی پلک

قبل از معرفی کلینیک بعدی از شما دعوت می‌شود تا مقاله‌ی دیگر ما با موضوع بهترین کلینیک لیفت با نخ اصفهان را مطالعه کنید.

5. مسیح شمعی

آدرس: اصفهان، سه راه حکیم نظامی، ابتدای خیابان حکیم نظامی، جنب بانک صادرات، کوچه لطفی (55) طبقه اول
تلفن: 0313620670309305323166
صفحه اینستاگرام: doctormasih

اگر به دنبال بهترین مرکز برای تزریق ژل لب روسی هستید کلینیک دکتر مسیح شمعی جز یکی از بهترین کلینیک های تزریق ژل لب روسی در اصفهان است. دکتر شمعی متخصص پوست و زیبایی است و با دانش کاملی که نسبت به نوع پوست و کانتورینگ صورت دارد بهترین نتایج را برای مراجعه‌کنندگان خود رقم می‌زند. ایشان می‌داند که ژل لب روسی را دقیقاً در چه نقاطی باید تزریق کند تا در نتیجه کار یک لب روسی زیبا ایجاد شود. از طرفی دکتر شمعی کاملاً به نکات ایمنی موردنیاز برای تزریق ژل لب روسی آگاه است و کاری نمی‌کند که زیبارو دچار عوارض بسیار خطرناک و ناراحت‌کننده مانند خونریزی یا عفونت بعد از تزریق شود؛ بنابراین توجه داشته باشید که حتماً برای انجام آن به بهترین دکتر ژل لب روسی مراجعه کنید که بیماران قبلی نیز از نتایج کار راضی بوده‌اند که دکتر مسیح شمعی یکی از بهترین‌ها است.

تزریق ژل لب روسی طبیعی اصفهان

نمونه کارهای تزریق ژل لب روسی

خدمات دیگر:

 • انواع نخ لیفت و کلاژن ساز
 • مزوتراپی
 • سابسیژن
 • ار اف لاغری
 • میکرودرم

6. زهرا قناعت پیشه

آدرس: اصفهان، خیابان جابر انصاری
تلفن: 09056797791
صفحه اینستاگرام: drghanaatpishe

دکتر زهرا قناعت پیشه مجرب در زمینه تزریق ژل لب مدل روسی طبیعی در اصفهان یکی از پزشکان عرصه زیبایی است. این پزشک در سال‌های اخیر به دلیل بازخوردهای مثبت و عملکرد بسیار عالی در تزریق ژل لب روسی بسیار شناخته شده است و مراجعه‌کنندگان زیادی دارد. فرم لب هر فرد با دیگری متفاوت و مختص خود فرد است و نباید این انتظار داشت تا فرم لب بعد از تزریق ژل لب روسی مانند سایر افراد شود. به همین خاطر، این روش زیبایی حتماً باید توسط پزشک ماهری همچون دکتر زهرا قناعت پیشه که آشنا به آناتومی لب و صورت است انجام پذیرد. همچنین دکتر قناعت پیشه با انتخاب برند ژل لب که یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید در نظر گرفته شود، چرا که نامرغوب بودن ژل می‌تواند عوارض جبران‌ناپذیری را به همراه داشته باشد اطمینان کافی برای مراجعه نزد ایشان را فراهم می‌کند.

تزریق ژل لب روسی اصفهان

نمونه کارهای زهرا قناعت پیشه

خدمات دیگر:

 • مزوتراپی
 • لیزر موهای زاید
 • لیفت صورت با نخ
 • تزریق بوتاکس

قبل از معرفی دکتر بعدی از شما دعوت می‌شود تا مقاله‌ی دیگر ما با موضوع بهترین دکتر تخلیه چربی گونه در اصفهان را نیز مطالعه فرمایید.

7. میلاد اعتمادی

آدرس: اصفهان، خیابان توحیدجنوبی، ساختمان ژیوار، طبقه پنجم، واحد 502
تلفن: 09339133737
صفحه اینستاگرام: dr.milad.etemadi.sh

دکتر میلاد اعتمادی شلمزاری متخصص جراحی فک و صورت و عضو هیئت‌علمی دانشگاه اصفهان یکی بهترین مراکز تزریق ژل لب روسی در اصفهان است. یکی از ویژگی‌های مهم دکتر اعتمادی در تزریق ژل لب روسی این است که دقت بسیار زیادی در متقارن سازی فرم لب‌ها متناسب با چهره افراد دارد. هنگام انجام تزریق ژل روسی، بهترین پزشک باید هم به لب بالایی و هم به لب پایینی دقت کند. درحالی‌که تمرکز اصلی اجرای ژل بیشتر بر روی لب بالایی است، اما گاهی برای دستیابی به تقارن بیشتر و ظاهر طبیعی ناحیه دهان، تزریق ژل برای لب پایینی نیز انجام می‌شود که این کار به‌خوبی و دقت زیاد توسط دکتر اعتمادی انجام می‌شود. اگر شما هم به دنبال یک چهره‌ زیبا و طبیعی هستید و دلتان نمی‌خواهد ظاهر چهره شما غیراستاندارد باشد حتماً نام دکتر میلاد اعتمادی را برای تزریق ژل لب روسی در نظر داشته باشید.

بهترین مرکز تزریق ژل لب روسی اصفهان

نمونه کارهای دکتر میلاد اعتمادی

خدمات دیگر:

 • جراحی فک‌وصورت
 • جراحی بینی
 • جراحی لیفت صورت‌وگردن
 • پروتز چانه، گونه و لب
 • جراحی زیبایی پلک و گوش

8. کلینیک سینایار

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، نبش کوچه ۴۱ ( تقوی )، کلینیک تخصصی پوست و مو سینایار
تلفن: 0313664000809109105494
صفحه اینستاگرام: sinayar.isfahan

کلینیک سینایار نیز یکی دیگر از بهترین مراکز تزریق ژل لب روسی در اصفهان است. اگر قصد تزریق ژل لب روسی دارید یکی دیگر از مراکز پیشنهادی ما این کلینیک می‌باشد؛ زیرا از پزشکان باتجربه و خبره برخوردار است و نتیجه‌ کار به‌قدری شما را راضی می‌کند که وقتی خودتان را در آیینه می‌بینید، متوجه خواهید شد و این همان رضایت کار است که از هر چیزی مهم‌تر است. از موارد دیگر انتخاب این مرکز این است که لب‌های مراجعین توسط پزشک بر اساس علم زیبایی و طبق سلیقه‌ خود شخص طراحی می‌شود، ضعف‌های چهره مشخص و بر اساس درخواست مراجعین و بر اساس مواد باکیفیت و برند انجام خواهد شد.

کلینیک سینایار

نمونه کارهای تزریق فیلر لب روسی

خدمات دیگر:

 • کاشت مو و ابرو
 • جراحی پلک
 • تزریق بوتاکس، ژل و چربی
 • لیزر موهای زائد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا