بهترین اتاق فرار اصفهان: معرفی 9 اسکیپ روم ترسناک [آدرس+تلفن]

بهترین اتاق فرار اصفهان

برای انتخاب بهترین و ترسناک‌ترین اتاق فرار اصفهان، باید فاکتورهای گوناگونی را مدنظر قرار دهیم. از طراحی و خط داستانی گرفته تا دکوراسیون و قراردادن معماها، هر بخش امتیاز مخصوص به خودش را دارد که در نهایت، بهترین اتاق فرار اصفهان را مشخص می‌کند. بر همین اساس در این صفحه از بهترین ها در اصفهان قصد داریم شما را با 10 اسکیپ روم ترسناک آشنا کنیم.

لیست بهترین اتاق فرار در اصفهان

اگر دوست دارید یک بازی تیمی هیجان‌انگیز تجربه کنید، اتاق فرار، گزینه جذابی برای شما خواهد بود. در اصفهان، اتاق‌های فرار بسیاری وجود دارد که ژانرهای ترسناک و معمایی دارد و جزو بهترین اتاق‌های فرار شهر هستند. در این مطلب تعدادی از بهترین اتاق‌های فرار را گلچین کرده و آنها را در ادامه معرفی خواهیم کرد.

1. اتاق فرار 360 درجه اصفهان (اسکیپ روم روی گورها)

سناریو: روی گورها
آدرس: اصفهان، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به چهارراه بهشتی، روبه‌روی مهمان‌پذیر امید، اسکیپ روم روی گورها
تلفن تماس: 09905043930
صفحه اینستاگرام: escaperoom.360
مدت زمان: 80 دقیقه
تعداد نفرات: 5 تا 10 نفر
محدودیت سنی: +16 سال

اسکیپ روم روی گورها بهترین اتاق فرار در اصفهان است. شما با رزرو در این اسکیپ روم 80 دقیقه زمان دارید که بازی کنید. داستان و ماجرا در روی گورها محوریتی ترسناک دارد و باید حتما از نظر جسمی و روحی بیماری خاصی نداشته باشید و اهل هیجان و بالا رفتن آدرنالین خون باشید. طراحی و دکوراسیون این اتاق فرار بسیار جذاب است و می‌توانید آن را هم جهت با موضوع ببینید. بنابراین، شما در فضای بازی و سیر داستان بسیار هم‌سو خواهید شد. همچنین، اتفاقات و معماهایی هنگام بازی وجود دارند که جذابیتش را برای شما دوچندان می‌کند.

بهترین اتاق فرارهای اصفهان

2. اسکیپ هال اصفهان (اتاق فرار محتاله اصفهان)

سناریو 1: محتاله
سناریو2: آتما
آدرس: اصفهان، خانه اصفهان، خیابان گلخانه، مجموعه اسکیپ هال اصفهان
تلفن تماس: 09334738040
صفحه اینستاگرام: escape_hall
مدت زمان: 90 دقیقه
تعداد نفرات: 5 تا 8 نفر
محدودیت سنی: +16 سال

اگر از ساکنان خانه اصفهان هستید و به دنبال یک هیجان گروهی می‌گردید، اتاق فرار محتاله که یکی از بهترین اتاق فرارهای اصفهان است، می‌تواند گزینه بسیار خوبی باشد. این اتاق فرار برای افراد بالای 18 سال است و ژانری دلهره‌آور، ترسناک و تعاملی دارد. تعداد نفرات مناسب محتاله 5 تا 8 نفر است و 90 دقیقه زمان دارید که بازی را به سرانجام برسانید. پس از رزرو، طی یک تماس تلفنی بازی آغاز می‌شود ودر صورتی که رزرو شما از روز قبل باشد این تماس مرموز در نیمه‌شب اتفاق خواهد افتاد. سعی کنید برای شرکت در این اتاق فرار از لباس‌هایی استفاده کنید که زیاد مورداستفاده نیست؛ زیرا احتمال پاره یا لک‌شدن وجود دارد. جهت رزرو نیز می‌توانید به لینک موردنظر در بیوگرافی اینستاگرام مراجعه کنید. لینک اینستاگرام اتاق فرار محتاله در بالا قرار داده شده است.

ترسناک ترین اتاق فرار اصفهان

3. اسکیپ هال اصفهان (اتاق فرار آتما)

سناریو 1: محتاله
سناریو2: آتما
آدرس: اصفهان، خانه اصفهان، خیابان گلخانه، اتاق فرار آتما
تلفن تماس: 09387675752
صفحه اینستاگرام: escape_hall


اگر از اضطراب و ترس فراری نیستید و می‌خواهید معماهای گوناگونی را با مشارکت هم‌تیمی‌های خود حل کنید اتاق فرار آتما بهترین اسکیپ روم اصفهان برای شما مناسب است. وجود مؤلفه‌های مختلفی مثل بازیگران حرفه‌ای، محیط مناسب و طراحی خوب دکوراسیون، جذابیت‌های این اتاق فرار را دوچندان کرده است. موضوع داستان نیز بدین صورت است که شما تصمیم گرفتید با دوستان خود به یک سفر بروید و‌ تور لیدر شما در مقصد منتظر است که شما به او ملحق شوید. اما در وسط مسیر او با شما تماس می‌گیرد و ادامه داستان… شروع بازی نیز از زمانی است که با شما تماس گرفته خواهد شد. برای شرکت در این اسکیپ روم حتماً جز آن دسته افرادی باشید که با ترس میانه خوبی دارند و اهل هیجان می‌باشند. تعداد نفرات لازم در این بازی 5 تا 8 نفر است و در 110 دقیقه از آدرنالین بالا لذت خواهید برد.

4. مجموعه اسکیپ زون (اتاق فرار فتنه عفریت)

سناریو 1: فتنه عفریت
آدرس: اصفهان، سه‌راه حکیم نظامی، جنب بانک صادرات، اسکیپ زون
تلفن تماس: 09387112220
صفحه اینستاگرام: zoneescape.ir
مدت زمان: 90 دقیقه
تعداد نفرات: 5 تا 9 نفر
محدودیت سنی: +17 سال

فتنه عفریت یک اتاق فرار هیجان‌انگیز در اصفهان است که برای رزرو آن باید از قبل اقدام کنید. تعداد نفرات ممکن در این اسکیپ روم 5 تا 9 نفر می‌باشد و 90 دقیقه می‌توانید هیجان و ترس را تجربه کنید. می‌توان گفت فتنه عفریت در این اتاق فرار یکی از بهترین بازی‌ها است و در نوع خودش بی‌نظیر می‌باشد. موسیقی آن بشدت باور پذیری را در حین بازی بیشتر می‌کند و از دکور بسیار خوبی نیز برخوردار است.

اسکیپ زون

5. باشگاه بازی های رونوس (اتاق فرار مریض روانی)

سناریو: مریض روانی
آدرس: اصفهان، سپهسالار، بعد از چهارراه مسرور، اتاق فرار مریض روانی
تلفن تماس: 09195265085
صفحه اینستاگرام: ronoos.isf
مدت زمان: 70 دقیقه
تعداد نفرات: 4 تا 8 نفر
محدودیت سنی: +16 سال

اگر به دنبال هیجانات بیشتری هستید پس اتاق فرار مریض روانی می‌تواند به‌عنوان ترسناک ترین اتاق فرار اصفهان گزینه مناسبی باشد. داستان بازی بدین‌گونه است که این محل توسط یک مریض روانی ساخته شده که شایعاتی در خصوص این که این فرد مهمانان خود را به قتل رسانده و ناپدید می‌کند به گوش شما می‌رسد و شما برای این که بفهمید این شایعات درست است یا نه، باید مخفیانه وارد این محل شوید. ولی باید دقت کنید در زمان حضور به دام مریض روانی نیفتید و پس از فعال‌سازی اولین تله قبل از 70 دقیقه محل را ترک کنید. این بازی با 4 الی 8 نفر افراد بالای 16 سال قابل انجام است و ژانری ترسناک و معمایی دارد.

بهترین اسکیپ روم اصفهان

خدمات دیگر:

  • اتاق کودک
  • اتاق فکر تولید بازی
  • برگزاری مراسمات ویژه سورپرایز
  • استعدادیابی کودک
  • کافی‌شاپ و رستوران

6. مجموعه اسکیپ اکیپ (اتاق فرار ملکه خون)

سناریو: ملکه خون
آدرس: اصفهان، خانه اصفهان، شهرک نیرو هوایی، اتاق فرار ملکه خون
تلفن تماس: 0990243989209132682202
صفحه اینستاگرام: escape_hall
مدت زمان: 110 دقیقه
تعداد نفرات: 5 تا 7 نفر
محدودیت سنی: +16 سال

اگر از آن دسته از افرادی هستید که به دکور و محیط بازی بسیار اهمیت می‌دهند، حتماً باید اتاق فرار ملکه خون را که بهترین اسکیپ روم اصفهان است امتحان کنید. این اتاق فرار به شما 110 دقیقه تجربه ترس و وحشت را می‌دهد و باید این بازی که معما گونه نیز می‌باشد را طی این زمان به سرانجام برسانید. معماهایی که در بازی وجود دارد، ترکیبی از معماهای ساده و پیچیده‌اند. پس بازی برای شما فرازونشیب‌های متعدد و متفاوتی دارد. ایده بازی شبیه فیلم ترسناک‎‌های خارجی می‌باشد و دکور متناسب با ایده طراحی شده است ‌. بازیگران از اکت بسیار خوبی در بازی برخوردار می‌باشند و به صورت فیلمنامه‌ای پیش نمی‌روند، بلکه کمی با بداهه و طنز در کنار شما بازی می‌کنند. تعداد نفرات لازم نیز 5 تا 7 نفر است.

7. اسکیپ سنتر اصفهان (اتاق فرار نفرین آمیتیست)

سناریو: نفرین آمیتیست
آدرس: اصفهان، شیخ صدوق شمالی، نبش چهارراه وکلا، اتاق فرار نفرین آمیتیست
تلفن تماس: 0313663682809053233629
صفحه اینستاگرام: escapecenterisf
مدت زمان: 75 دقیقه
تعداد نفرات: 4 تا 6 نفر
محدودیت سنی: +16 سال

اتاق فرار نفرین آمیتیست یک اتاق فرار هیجان انگیز در اصفهان است که دومین بازی ارائه شده توسط تیم اسکیپ سنتر می‌باشد. این اتاق فرار حالت معمایی با تم ترسناک دارد که در جو بازی غرق خواهید شد و از دکور فوق‌العاده‌ای برخوردار است. تمامی اعضای گروه در این بازی باید با یکدیگر همکاری داشته باشند؛ زیرا نفرین آمیتیست یک بازی گروهی است. همچنین باید از قدرت خیال‌پردازی بهره‌مند باشید و تمام مکان‌های خالی را جستجو کنید. مدت‌زمان بازی 60 دقیقه است و 4 الی 7 نفر بالای 16 سال می‌توانند در این بازی شرکت کنند. بعد از لذت و تجربه ترس و هیجان در اتاق فرار نفرین آمیتیست می توانید به بهترین کافه های اصفهان نیز سری بزنید و گلویی تازه کنید.

اتاق فرار هیجان انگیز در اصفهان

8. اسکیپ سنتر اصفهان (اتاق فرار فوکوشیما)

سناریو: فوکوشیما
آدرس: اصفهان، شیخ صدوق شمالی، چهارراه وکلا، اتاق فرار فوکوشیما
تلفن تماس: 03136636828
صفحه اینستاگرام: escapecenterisf
مدت زمان: 75 دقیقه
تعداد نفرات: 4 تا 6 نفر
محدودیت سنی: +16 سال

فوکوشیما ازجمله اتاق‌های فراری است که در آن باید به همه جزئیات توجه کنید؛ زیرا یکی از بهترین اتاق فرارهای اصفهان می‌باشد. ژانر این بازی ترسناک و هیجانی است و محدودیت تعداد نفرات 4 تا 6 نفر باید باشد. شما و دوستانتان در مدت‌زمان 75 دقیقه وارد نیروگاه ژاپن شده که قضیه به‌وجودآمدن موجودات عجیب بعد از فاجعه اتمی فوکوشیما از چه قرار است. در این اتاق فرار، می‌توانید میزان ترسناکی بازی را بین متوسط و زیاد کنترل کنید و پس از هماهنگی، بازی را شروع کنید.

9. اسکیپ سنتر اصفهان (اتاق فرار هویت مخفی)

سناریو: هویت مخفی
آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی نبش چهار راه وکلا، اتاق فرار هویت مخفی
تلفن تماس: 03136636828
صفحه اینستاگرام: escapecenterisf
مدت زمان: 60 دقیقه
تعداد نفرات: 4 تا 6 نفر
محدودیت سنی: +16 سال

اتاق فرار هویت مخفی بهترین اسکیپ روم اصفهان است و سبک سناریو و فرم این اتاق فرار، بیشتر شبیه به داستان‌های پلیسی جنایی می‌باشد. سیر داستان بدین صورت است که اخیراً چند نفر ناپدید شده‌اند و روزبه‌روز به تعداد آنها اضافه می‌شود. پلیس بعد از تحقیقات، مدارکی پیدا می‌کند که پای یک گروه قاچاق اعضای بدن در وسط است و شما به‌عنوان کارآگاه‌های حرفه‌ای باید هر چه سریع‌تر در مدت‌زمان 60 دقیقه آنها را شناسایی کنید. تعداد نفرات لازم هویت مخفی 4 تا 6 نفر می‌باشد. معماها و مسائل مختلفی که در این اتاق فرار با آن‌ها مواجه می‌شوید، هم آسان‌ و هم بسیار سخت است. پس باید به همه نکات توجه کنید و کار گروهی خیلی خوبی را ارائه دهید.

سخن پایانی

در این صفحه بهترین ها در اصفهان سعی کردیم به شما بهترین اتاق فرار اصفهان را معرفی کنیم. اما اگر زیاد اهل هیجان و تجربه ترس نیستید، از روحیه حساسی برخوردار می‌باشید و دوست دارید اوقات شادی را در کنار دوستان خود تجربه کنید پیشنهاد ما به شما کافه گیم اصفهان است.

1 در مورد “بهترین اتاق فرار اصفهان: معرفی 9 اسکیپ روم ترسناک [آدرس+تلفن]”

  1. من توی اصفهان اتاق فرار زیاد رفتم. یکی از بهترین هاش ایت بود که الان فکر کنم بسته شده. در کل اسکیپ زوم رو پیشنهاد می کنم به همه . البته اگه نمی ترسید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا